"Муніципальна поліція" мера Дніпра Філатова напала на кур'єрів опозиційної газети

"Муніципальна поліція" мера Дніпра Філатова напала на кур'єрів опозиційної газети
Фото: Борис Філатов (dniprograd.org)

На промоутерів видання, яке критикує чиновника, вчинили напад

Працівники дніпровського КП "Муніципальна поліція", перевищивши службові повноваження, відібрали у розповсюджувачів частину тиражу опозиційної газети "Маски", яка вийшла сьогодні, 27 липня. Про це повідомляє дніпровське видання "Лица".

Газета "Маски" є зареєстрованим ЗМІ, яке заслужило репутацію опозиційного видання по відношенню до мера міста Дніпро Філатова. Про це заявив власник видання Олександр Коробков.

Працівники так званої "Муніципальної поліції Дніпра", здійснили напад на кількох промоутерів та із застосуванням грубої фізичної сили провели вилучення у них частини тиражу газети "Маски". Власник пов'язує такі дії КП "Муніципальної поліції" з прямою вказівкою мера Бориса Філатова, який є одним з головних дійових осіб антикорупційних публікацій газети.

"Муніципальна поліція" мера Дніпра Філатова напала на кур'єрів опозиційної газети

Фото: Обкладинка газети (litsa.com.ua)

Нагадаємо, що саме КП "Муніципальна поліція" (яке в Дніпрі вже називають "титушками Філатова") останнім часом стало об'єктом гучних скандалів, про які писали ЗМІ, зокрема газета "Маски".

Так, в наприкінці травня цього року Борис Філатов призначив керівником КП "Муніципальна поліція" Дніпровського міськради екс-керівника "Беркута" Андрія Ткаченка, що викликало різко негативну реакцію великої кількості жителів Дніпра і громадських активістів.

1 червня перед будівлею міськради пройшов мітинг проти призначення Андрія Ткаченка , а 24 червня додому до Філатову приїжджав всеукраїнський Автомайдан.

Також у травні, штат КП "Муніципальна поліція" був збільшений Борисом Філатовим з 86 до 150 осіб.

У коментарі для "Радіо Свобода" учасник АТО Олег Чистопольцев (колишній працівник "Муніципальної поліції Дніпра", звільнений після того, як почав критикувати діяльність міськради) повідомив, що новопризначений керівник "заводить" разом з собою на роботу в "Муніципальну поліцію" колишніх "беркутівців".

"Це ті люди, які будуть виконувати накази Філатова, якими б вони не були. Що називається - "ручна" структура", - сказав Олег Чистопольцев в коментарі "Радіо Свобода".

altalt
 

Фото: Працівники "Муніципальної поліції" (litsa.com.ua)

КП "Муніципальна поліція" є, по суті, охоронним підприємством комунальної форми власності, що створені рішенням дніпровської міськради. Згідно з рішенням, працівники підприємства стежать за додержанням правил благоустрою, охороною громадського порядку та майна та не мають повноважень перешкоджати поширенню ЗМІ. Також, КП "Муніципальна поліція Дніпра" носить форму, дуже схожу на форму Національної поліції України (див. фото), що також може ввести в оману громадян.

До речі, мер Дніпра Філатов "закрив тему" про шикарне життя за кордоном своєї дочки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся