ua en ru

У МВС чекають не менше 20 тисяч гостей на Євробачення 2017 і не виключають провокацій

У МВС чекають не менше 20 тисяч гостей на Євробачення 2017 і не виключають провокацій Фото: Євробачення 2017

Стало відомо, в якому режимі працюватимуть правоохоронці під час Євробачення

В Київ на Євробачення 2017 за попередніми оцінками прибуде не менше 20 тис. гостей. Правоохоронці не виключають можливих провокацій під час заходу. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий під час командно-штабних навчань у Міжнародному аеропорту "Бориспіль", повідомляється на сайті МВС.

Він зазначив, що окремий ситуаційний центр МВС буде контролювати всю безпеку, робити аналітику, прогнозувати та оперативно реагувати на всі виклики, які можуть виникнути під час підготовки та проведення пісенного конкурсу.

"Ми розуміємо, що не всі будуть намагатися просто приїхати в Україну, подивитися, а деякі будуть мати й інші задуми. Тому найголовніше – передбачити все, починаючи з кордону, починаючи з аеропорту "Бориспіль". Саме тому перший етап навчань ми проводимо безпосередньо тут по порядку прикордонного контролю", - зазначив Яровий.

За його словами, під час проведення Євробачення заплановано три режими роботи правоохоронців: посилений, піковий і надзвичайний.

Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк в свою чергу зазначив, що Держмитслужба готова за компетенції відомства до виконання завдань під час проведення конкурсу.

"Прогнозується, що основними пунктами пропуску, які будуть задіяні під час пропуску учасників та гостей Євробачення, будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які доведеться до 70% від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20% будуть користуватися автомобільними пунктами пропуску, ще 10 % - залізничним сполученням", - сказав він.

Також повідомляється, що під час проведення міжнародного конкурсу військовослужбовці Нацгвардії спільно з працівниками Нацполиції та інших силових структур будуть забезпечувати безпеку таких місць: Міжнародного виставкового центру, де буде проходити Євробачення, Євромістечка, Міжнародного центру культури і мистецтв, церемонії "червона доріжка", а також органів державної влади і дипломатичних об'єктів

У складі кожного з підрозділів будуть поліцейські, прикордонники і військовослужбовці, які вільно володіють англійською мовою. Особовому складу Нацгвардії видадуть 250 електронних перекладачів.

До речі, правопорядок під час Євробачення в Києві будуть забезпечувати 6 тис. бійців Нацгвардії.