"Ми люди маленькі": активіст розповів про зміну настроїв у ОРДЛО

STYLERLIFE        12.11.2016 - 14:29
Фото: Макіївка, центральна площа, літо 2015 року (vesti-ukr.com)
Фото: Макіївка, центральна площа, літо 2015 року (vesti-ukr.com)

За словами координатора руху "Стоп терор", тепер всі зрозуміли, що в Росію їх не беруть

Населення непідконтрольної Україні частині Донбасу розчарувалося в російських рятівників і все частіше говорить про минулого життя. Про це у своєму Facebook написав координатор проекту "Стоп Терор" Семен Кабакаев.

За його словами, такі настрої йому продемонстрував один з Макіївки, за словами якого, за останній рік думку місцевого населення щодо Києва кардинально змінилося.

"Тепер всі зрозуміли, що в Росію їх не беруть. Тепер улюблена фраза: "ми люди маленькі, нехай розбираються самі, без нас". Кажуть відверто між тими, кому довіряють, що Україну хочуть, але говорити про це публічно бояться", - пише активіст.

За оцінкою Кабакаева, страх цілком виправданий, адже що таке "права людини", на території самопроголошених республік" знають лише з статей в інтернет.

Запис Кабакаева викликав жваве обговорення в соцмережі. Загальна думка коментаторів одна – саме позиція "моя хата скраю" довела до біди на Донбасі.

Нагадаємо, що навіть активний пропагандист щасливого життя в ОРДЛО і "русский мир" Грем Філліпс не хоче російського громадянства.

On Top