"Ми зробили все": стало відомо, чому бойовики відключили зв'язок в "ДНР"

"Ми зробили все": стало відомо, чому бойовики відключили зв'язок в "ДНР"
Фото: Телефон (pixabay.com/ru/users/JESHOOTS)

Терористи вирішили трохи заробити

З 11 січня і до 19 січня мешканці Донбасу жили без зв'язку. Бойовики "ДНР" не включили вчасно Vodafone і вирішили підзаробити на своєму мобільному операторі "Фенікс". Про це пише Depo.ua.

Представник компанії Vodafone Вікторія Рубан розповіла, що ремонтні роботи проводились в районі підконтрольного Україні міста Щастя на Луганщині. На цю ділянку бригаді компанії дали доступ, були домовленості про режим тиші. Коли ремонт завершився і Луганськ, і Донецьк одночасно повинні були бути "в ефірі", але цього не сталося.

"Чому немає зв'язку в Донецьку, треба питати там. Ми зробили все від нас залежне, а хто і з якої причини може перешкоджати відновленню зв'язку в Донецьку, питання не до мене", - зазначила Рубан.

Судячи з усього, бойовики вирішили підзаробити на своєму мобільному операторі "Фенікс".

У виданні зазначають, що черги за сім-картами оператора шикуються з п'ятої ранку. За два тижні вдалося продати понад 820 тис. Стартових пакетів.

Повідомляється, що терористи використовують мережі базових станцій українського оператора Life для збільшення ємності "Фенікса".

"В" ЛНР "теж були не проти заробити на власній зв'язку." ЛугаКий "по тарифам не відстає, вартість однієї хвилини на українські міські номери становить 11,12 руб. (5,5 грн), а на номери операторів мобільного зв'язку 15, 27 руб. (7 грн). Але технічно "ЛугаКий" не витягнув, жителі Луганська повідомляли, що він постійно зависав, зв'язок був поганий, про інтернет і говорити нема чого ", - додали у виданні.

До речі, люди підіймаються на міст, щоб зателефонувати.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся