ua en ru

У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)

У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото) Фото: М'ясо (РБК-Україна)

Ловили хвостатого "гурмана" відразу п'ять осіб

В одному зі столичних магазинів волонтери намагалися зловити кота, який "оселився" за морозилкою. Про це повідомляє Команда порятунку тварин на своїй сторінці в Facebook.

"Командою порятунку тварин в одному з філій мережі продуктових магазинів виконано вилов лиходія, який несанкціоновано проник туди, оселився за морозильною камерою і який намагався дегустувати провіант", – сказано в повідомленні.

У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)

Фото: скріншот поста (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

У той же час активісти розкрили подробиці "евакуації" пухнастого гурмана.

"В час, коли було мало відвідувачів, на місце події прибула група з п'яти чоловік, виявила точне місце розташування, і провела евакуацію вищевказаного гурмана. Дуже сподіваємося, що рецидиву у сірого прекрасного волелюбного кота в іншому магазині не станеться, т. як. не всі представники торгівлі ласкаві, щоб гуманно справлятися з подібними намірами на їх асортимент", - підкреслюється в тексті повідомлення.

У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)

Фото: "евакуація" кота з київського магазину (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

У той же час користувачі мережі вважають, що кіт "добре влаштувався".

"Ех, а гурман так добре влаштувався", "команду в різних позах відобразили, а де кіт?", "у київських супермаркету всяке водиться, так", - пишуть вони.

У м'ясному відділі магазину знайшли пухнастого "лиходія" (фото)

Фото скріншот коментарів (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

До речі, в Маріуполі врятували ведмедя Потапа, який застряг в автомобільній шині. Інцидент стався у Маріупольському парку дикої природи. Тварина натягнула на себе шину і не змогла вибратися з пастки самостійно.

Порадившись з балтійськими колегами, працівники комунального закладу вирішили дати ведмедю снодійне, щоб спокійно його звільнити. Потім розрізали шину та визволили тварину від пут.