ru ua

"На м'ясо дітей здаєте?": в окупованому Криму щосили рекламують "юну армію"

"На м'ясо дітей здаєте?": в окупованому Криму щосили рекламують "юну армію" Фото: Дітей кличуть у "юну армію" (razved-bat.ru)

Підлітків залучають до лав військових

У Криму окупанти зганяю дітей у дитячо-юнацьку військову рух під назвою "Юнармия Алушта". Про це повідомили на сторінці RoksolanaToday&Крим в соціальній мережі Twitter.

Так, на окупованому півострові поширюють рекламу руху, щоб залучити в ряди армії" дітей.

"Дорогі батьки, ви дегенерати? На м'ясо дітей здаєте? Продайте на органи – вигідніше", - обурили в мережі.

"На м'ясо дітей здаєте?": в окупованому Криму щосили рекламують "юну армію"

Скріншот поста (twitter.com/krimrt)

"Юнармия Алушта" - Всеросійський дитячо-юнацьке рух, метою якого є патріотичне виховання нового покоління російських громадян", - написали на сторінці.

Раніше у мережі показали фото зруйнованої дитячого майданчика в Ялті.

"Дитячий майданчик на Тімірязєва, навпаки 25-го будинку. Поки були малі діти, робили ремонт за свій рахунок мешканцями будинку 25 і 29 кілька років. Завозили пісок, фарбували, проводили ремонт. Самі робили лави і купили пісочницю. Тепер все в убогому стані і в разломанном вигляді", - сказано в підписі до фото.

Нагадаємо, що у мережі показали, в якому жахливому стані знаходиться українська дизельний підводний човен "Запоріжжя" в окупованому Криму.

Єдиний підводний човен в історії незалежної України побудували в 1970 році, після чого вона 20 років несла службу в радянському флоті. Після розвалу СРСР вона увійшла у склад Чорноморського флоту і повернулася під початок ВМС України лише через шість років – при розділі суден між двома державами Саме тоді, в 1997 році, вона і отримала нинішню назву "Запоріжжя".