"Керівництво цілують в філейні уста": Сотник вказав на парадокс у менталітеті росіян

"Керівництво цілують в філейні уста": Сотник вказав на парадокс у менталітеті росіян
Фото: Росіяни цілують портрет Путіна (press-centr.com)

Блогер вважає, що жителі РФ століттями залишаються холуями і звинувачують інших у своїх бідах

Росіяни різко змінюють ставлення до людини після її смерті: тим, хто був ізгоями, ставлять пам'ятники і висловлюють подяки, а керівництво, яке раніше звеличували, називають "упирями". Цей парадокс у своєму блозі на Facebook відзначив журналіст Олександр Сотник.

"Чесних і талановитих людей в Росії за життя охоче проклинають і гноблять "всім прогресивним людством". Принижують, ображають, виганяють. Вимагають "розстріляти як скажених собак" або - у м'якому варіанті - "прикувати до стовпа ганьби". Чарівним чином все змінюється після смерті. Просто на сто вісімдесят градусів розгортається. Некрологи, спогади, фільми, пам'ятники, ювілейні вечори - невід'ємна частина "данини подяки великому людині, несправедливо гонимому, не знайшовшому розуміння за життя - тому що "час був такий", він все розумів, а до народу ще не дійшло, а от тепер дійшло, і - вибачте нас, грішних, ми ж - он, з квіточками стоїмо, пам'ятаємо і любимо..." – вважає блогер.

За його словами, діаметрально протилежне ставлення росіян до можновладців.

"Керівництво цілують в філейні уста і підносять до небес. Але у випадку публікації "головного некролога" - мерщій біжать за коньяком, щоб відзначити "веселі перегони на лафетах". А потім - свистопляска і смачне опльовування могил вчорашніх "найбільших і неперевершених". Раптом з'ясовується, якою вони були сволотою і упирями, як "вели країну до прірви" і "перекрутили великі вчення", і взагалі - були осередком абсолютного зла", - зазначив Сотник.

Журналіст вважає ставлення влади до людини одним з головних індикаторів його порядності.

"Росія - така Росія: в ній століттями нічого не змінюється", - говорить він.

До речі, Сотник також назвав відмінності між Путіним і Гітлером.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся