"Надія повернулася": український художник намалював зворушливий портрет Савченко
За словами автора, портрет української льотчиці він малював 25 травня, коли дивився пряму трансляцію з аеропорту "Бориспіль" та Адміністрації Президента
Молодий художник з міста Буськ Львівської області Олесь Дацко присвятив свою нову роботу звільненій Надії Савченко.
"Надія повернулася! Хороші новини надихають. Мій перший кольоровий портрет", - написав автор на своїй Facebook-сторінці.
За словами художника, портрет Савченко він малював, коли дивився пряму трансляцію з аеропорту "Бориспіль" та Адміністрації Президента.

Фото: Портрет Савченко (facebook.com/oles.datsko)
Зазначимо, що 25 травня звільнена з полону льотчиця, що стала символом українського опору і героїзму, ступила на рідну землю і зробила першу заяву для преси в аеропорту "Бориспіль".