ua en ru

"Нам загрожує тотальне знищення": олімпійська чемпіонка закликала до термінових змін в українському спорті

"Нам загрожує тотальне знищення": олімпійська чемпіонка закликала до термінових змін в українському спорті Фото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

Стелла Захарова нагадала про погані умови для спортсменів в Україні

Немає нічого дивного в тому, що багато наших спортсменів виступають на Олімпіаді 2018 не за Україну, а за інші держави. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю для Styler висловила титулована українська спортсменка та тренер Стелла Захарова.

Інші країни можуть запропонувати нашому спортсмену набагато кращі умови, і він може виступати під іншим прапором. Таке явище в нашій країні дуже часте. Через це з України виїжджають багато спортсменів, нагадує олімпійська чемпіонка.

"Уявіть: от ви працюєте, вкладаєте свій ресурс, свої сили, роботодавець обіцяє вам гроші, але все потім і потім. Молодий фахівець, який себе розвиває, до якогось моменту з цим мириться. Але з часом він буде розглядати інші пропозиції про роботу, більш вигідні. Тим більше, коли з'являється сім'я, і її потрібно годувати", - говорить Захарова.

"Нам загрожує тотальне знищення": олімпійська чемпіонка закликала до термінових змін в українському спортіФото: Стелла Захарова (РБК-Україна, Віталій Носач)

Олімпійська чемпіонка додає: кар'єра у спорті триває недовго, і за цей короткий період людина хоче себе максимально реалізувати і досягти хороших результатів.

"Якщо нинішня складна ситуація зі спортом в Україні і далі буде продовжуватися, то нам загрожує тотальне знищення нашого спорту. Глава держави повинен взяти на себе обов'язок відновити сферу. Потрібно повернути наших фахівців з інших країн. Але вони не молодіють. А молодих нема, тому що нема кому вчити. Хочеться закінчити на позитивній ноті, але все ж систему потрібно тотально і терміново змінювати. І це залежить вже не так від спортсменів, як від політичної волі", - говорить Стелла Захарова.

Нагадаємо, раніше Стелла Захарова розповіла про поганий стан спорту в Україні.

Також олімпійська чемпіонка висловила захоплення талантом українського спортсмена Олександра Абраменка.