"Нам є чим і ким пишатися": Тимошенко підтримала малих підприємців

"Нам є чим і ким пишатися": Тимошенко підтримала малих підприємців
Колаж РБК-Україна

Юлія Володимирівна показала мотивуюче відео

Юлія Тимошенко, яка гарантувала новаторам податкові канікули і дешеві кредити, озвучила план підтримки українських малих підприємців. Мотивуючий відеоролик політик опублікувала на своїй Facebook-сторінці.

"Котилася торба з високого горба. А що в тій торбі? - Хліб-паляниця”... Пригадуєте таку лічилку з дитинства? Хліб - це основа життя, символ дому і родини, затишку та тепла. Люди почали виробляти хліб понад 15 тисяч років тому. І вся світова історія так чи інакше пов’язана з цим процесом. Казки і міфи, прислів’я та цілі ідеології мають відверто “хлібне походження”, - написала Тимошенко.

 
Підтримка малих підприємців. Новий економічний курс

“Котилася торба з високого горба. А що в тій торбі? – Хліб-паляниця"... Пригадуєте таку лічилку з дитинства? Хліб – це основа життя, символ дому і родини, затишку та тепла. Люди почали виробляти хліб понад 15 тисяч років тому. І вся світова історія так чи інакше пов'язана з цим процесом. Казки і міфи, прислів'я та цілі ідеології мають відверто "хлібне походження"... Коли заходиш до магазину, мимоволі заглядаєш на хлібну полицю... Бо ж це – певний маркер якості і "смачності" магазину... І хто з нас у студентські роки не поспішав додому, до батьків, щоб скуштувати найсмачнішого маминого домашнього хліба... Якісний і дуже смачний хліб виготовляє Іван Пасічник з Волині. За старовинними рецептами, з душею і вмінням... На його прикладі ми продовжуємо розповідати про наш Новий економічний курс, цього разу - про план підтримки українських підприємців. На моє переконання, саме такі люди можуть не тільки самі зіп'ятися на ноги, але, згодом, і підняти всю нашу національну економіку. Це – люди реальних справ. Нам є чим і ким пишатися!

Опубліковано Юлією Тимошенко Середа, 12 вересня 2018 р.

Відео: facebook.com/YuliaTymoshenko

"Коли заходиш до магазину, мимоволі заглядаєш на хлібну полицю... Бо ж це - певний маркер якості і “смачності” магазину… І хто з нас у студентські роки не поспішав додому, до батьків, щоб скуштувати найсмачнішого маминого домашнього хліба..." - додала вона.

Головним героєм ролика став Іван Пасічник з Волині, який виробляє якісний і дуже смачний хліб "за старовинними рецептами, з душею і вмінням".

"На його прикладі ми продовжуємо розповідати про наш Новий економічний курс, цього разу - про план підтримки українських підприємців. На моє переконання, саме такі люди можуть не тільки самі зіп’ятися на ноги, але, згодом, і підняти всю нашу національну економіку. Це - люди реальних справ. Нам є чим і ким пишатися!" - резюмувала Юлія Володимирівна.

Раніше Тимошенко привітала доблесних захисників України з Днем військової розвідки.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся