ua en ru

"Нам ніхто не поверне нашу Діаночку": батько загиблої в ДТП у Харкові обурився компенсацією

"Нам ніхто не поверне нашу Діаночку": батько загиблої в ДТП у Харкові обурився компенсацією Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок/УНІАН)

20-річна дівчина померла, не приходячи до тями

Батько загиблої ДТП у Харкові Діани Берченко заявив, що не потребує жодних компенсації, оскільки вони не повернуть йому дочку. Про це пише ТСН.

Після страшної аварії Діана потрапила до лікарні разом зі своєю сестрою Оксаною Евтеевой, чий чоловік помер на місці ДТП. Про смерть чоловіка і своєї сестри жінці так і не повідомили.

"Вона трошки приходить в себе, але постійно просить: "Дайте мені телефон. Я хочу подзвонити Саші! Де моя Діана? Чому Саша не дзвонить?" - розповів батько дівчини Ігор Берченко.

Відео: Батьки загиблої в ДТП дівчини відмовляються від компенсації (tsn.ua)

Чоловік заявив, що грошові компенсації від сім'ї винуватиці аварії Олени Зайцевої або від влади їм не потрібні, так як дочку вже не повернути.

"Нам ніхто не поверне нашу Діаночку. Більше мені нема чого сказати. Навіщо мені компенсації? Що мені за їх компенсації - туфлі купити з кросівками або, може, Сашу повернути? Яка може бути компенсація, коли я повинен сказати Оксані, що Саші немає? Що Діаночки немає!" - зазначив батько загиблої дівчини.

Раніше стали відомі трагічні подробиці про жертву ДТП у Харкові.