"Наносите ще до виходу на сонце": Супрун розкрила метод порятунку від раку шкіри

Неділя 06 травня 2018 14:04
"Наносите ще до виходу на сонце": Супрун розкрила метод порятунку від раку шкіри
Фото: Уляна Супрун (РБК-Україна)

Сонце є корисним тільки в розумних межах

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як пережити літній період без шкоди для здоров'я. Відповідний пост вона зробила на своїй сторінці в Facebook.

"Надмірне перебування на сонці є одним з факторів ризику розвитку раку шкіри. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 3 мільйонів випадків раку шкіри діагностується по всьому світу щорічно", - сказала вона.

У той же час Супрун розповіла, як можна "врятуватися" від такого страшного діагнозу.

"Тому обов'язково наносите сонцезахисний крем кожен раз, коли виходите на вулицю. Фонд раку шкіри рекомендує кожному, незалежно від кольору шкіри, використовувати сонцезахисний крем не тільки в період спеки, але і протягом усього року", - підкреслила чиновниця.

Більш того, вона перерахувала базові правила захисту в період сильної спеки, серед яких: перебувати на сонці як можна менше, особливо в сильну спеку; бути акуратним із засмагою; носити головний убір, одяг з довгими рукавами і штани; бути обережним біля на пляжах і водоймах; уникати відвідування соляріїв; регулярно перевіряти шкіру; пити більше води та не залишати дітей у закритих авто

"Наносите ще до виходу на сонце": Супрун розкрила метод порятунку від раку шкіри

Фото: скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

До речі, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчала черговий міф. Тепер – про хрускіт пальцями. Вона пояснила, що пальці можуть хрустіти через лопанання пухирців газу, які утворюються в синовіальній рідині.

Хайп-таксі #20: скільки грошей потрібно на відпустку (video.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся