ua en ru

"Ну а чого ви хотіли? Росія ж": кримчани "стогнуть" під вагою обіцяних окупантами багатств

"Ну а чого ви хотіли? Росія ж": кримчани "стогнуть" під вагою обіцяних окупантами багатств Фото: Кримчани (УНІАН)

Жителі півострова все частіше розчаровуються у владі

В окупованому Криму люди почали розуміти, що окупанти їх обдурили. Це випливає з коментарів кримчан, які вони постять в соцмережі. Так, наприклад, в соцмережі Twitter люди пишуть слова обурення і розчарування.

"Крим. "Зате у вас великі зарплати і пенсії", - часто чую я. Ось ватка все частіше постогнує від цих незліченних багатств", - написали в "Кримському бандерівця" Twitter.

"Ну а чого ви хотіли? Росія ж": кримчани "стогнуть" під вагою обіцяних окупантами багатствСкріншот (twitter.com/CrimeaUA1)

Люди в коментарях пишуть свої незадоволені відгуки про "владу" в Криму.

"Не дивись ТВ", "Нас на*бали, розходимося!", "Навіть і 3 роботи не допоможе", "Ну а чого ви хотіли? Росія ж", "А де зараз легко?", “Там, де дотримуються права людини і влади не крадуть. Фінляндія, Канада, наприклад", "Згодна. Голосуємо за кого-небудь, лише б не за "Єдину Росію", "Розумію" , - коментують жителі півострова.

Як раніше повідомлялося, президент Росії Володимир Путін анексував Крим, бо образився, що над ним знущалися, сміялися. Про це заявив радянський розвідник Юрій Швець, який був однокурсником Володимира Путіна в інституті КДБ імені Андропова.