ua en ru

"Нас заїдали миші": зворушлива історія життя українського воїна в АТО (фото)

"Нас заїдали миші": зворушлива історія життя українського воїна в АТО (фото) Фото: боєць АТО (facebook.com/28brigade)

Військовослужбовець вже 2 роки служить у АТО снайпером

Службовець в зоні проведення антитерористичної операції боєць Роман розповів, яка проблема є "найгіршою" для нього та побратимів. Про це він повідомив під час інтерв'ю з Оленою Максименко, йдеться на сторінці фонду "Повернись живим" в Facebook.

"В Новгородському нас заїдали миші. Це було просто лихо, вони їли все, що можна. Сьогодні отримали продукти, а завтра їх вже немає. Не рятували навіть коти – вони часом об'їдалися гризунів, від чого їм ставало погано", - сказав боєць.

Більш того, за словами Романа, рюкзаки бійців часом перетворювалися в "мишачу колонію".

"Якщо рюкзак не закриєш – на наступний день там вже два десятки мишей сидить. Вони вже все погризли і т. д, перетворивши його в колонію. Якщо хтось їв сало і забував руки помити – обгризали пальці. Гудзики відгризли, каремати їли", - підкреслив чоловік.

Також боєць розповів, що отрута, куплений ними для гризунів, не сильно вплинув на ситуацію.

"Ми пробували труїти, купували кілька кілограм отрути – так не встигали розсипати, за півгодини все з'їдали. Купили мішок, і їли встигали їм підсипати. Потім вони почали трохи гинути, а ми кілька днів спускалися в бліндажі як в якісь морги. Дуже смерділо, а їх менше не стало", - сказав Роман.

"Нас заїдали миші": зворушлива історія життя українського воїна в АТО (фото)

Фото: боєць АТО Роман (facebook.com/backandalive)

До речі, в мережі показали, в яких умовах живуть українські розвідники на Донбасі. Відповідне фото було опубліковано на сторінці фонду "Повернись живою".