ua en ru

"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія

"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія Фото: В'ячеслав Веремій (Колаж РБК-Україна)

Стало відомо, яке покарання понесе вбивця

Відомий журналіст Денис Казанський обурений рішенням суду по справі про вбивство В'ячеслава Веремія під час подій Євромайдана в лютому 2014 року. Про це Казанський написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Денис Казанський повідомив, що одному з учасників вбивства, Крисіну дали 4 роки умовно, так як те, що влаштовували "титушки" на вулицях столиці взимку 2014 року, суд визнав хуліганством.

"Наші чиновники дуже люблять показуху. Після вбивства журналіста Веремія по ньому було пролито багато нещирих сліз. Посмертно дали Героя України. Повісили в Києві кілька меморіальних дощок. А школу, в якій Веремій вчився, розписали його дитячими віршами. Навіть вулицю в Києві пропонували перейменувати на його честь. Не знаю, чи встигли чи ні. А вчора все це перекреслили одним рішенням суду, який дав учаснику вбивства Веремія (і можливо, не тільки його) Крисіну - 4 роки умовно. Виявляється, те, що робили титушки в лютому 2014-го, було хуліганством. Ну подумаєш, вбили кілька людей, будь-хто міг так нашаліть", - написав Казанський.

"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія

Фото: Пам'ятні дошки, присвячені В'ячеславу Веремию (facebook.com/den.kazansky)

Крім того, журналіст вважає, що на всі посмертні і пам'ятні дошки, які присвячені В'ячеславу Веремию, варто дописати інформацію про те, що вбивця отримав 4 роки умовного терміну.

"Ну ок. Я не здивований. Це не перший плювок, і ілюзій давно вже не залишилося. Але давайте хоча б не займатися показухою. Вірші Веремія, написані на стінах школи, потрібно зафарбувати і написати замість цього "мій вбивця отримав 4 роки умовно". А на меморіальні дошки додати гравіювання "Через чотири роки після Революції Гідності вбивця героя Небесної сотні В'ячеслава Веремія був визнаний у суді хуліганом і отримав умовний термін. Це не всім сподобається, але буде хоча б чесно", - вважає журналіст.

"Наші чиновники дуже люблять показуху": відомий журналіст обурився рішенням суду щодо вбивства Веремія

Скріншот посту (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, у мережі повідомили про смерть відомого українського журналіста.