ua en ru

"Знайшли собак з вибитими очима": у київському притулку розповіли про жорстокі розстріли тварин

"Знайшли собак з вибитими очима": у київському притулку розповіли про жорстокі розстріли тварин Фото: Собака (unsplash.comMarek Prygiel)

Невідомі скоїли вже кілька нападів

У Києві протягом останнього місяця невідомі з рушницями чотири рази приїжджали в притулок для собак SOS Animal і влаштовували стрілянину. Подробиці "Вестям" розповіла директор закладу Наталія Мохнева.

"Приїжджають, нібито для відстрілу щурів. Минулого разу після їхнього візиту ми знайшли двох собак, які жили під притулком, з вибитими очима. Одному песику вдалося зашити м'яз і зробити пластику. Другому собачці видалили обидва очі", - зазначила вона.

"А сьогодні (27 грудня – ред.) близько 16:30 я йшла до притулку і побачила на землі тіло собаки з вогнепальним пораненням", - додала директор притулку.

Вона розповіла, що звернення на гарячу лінію 102 і в мерію ігноруються.

Місцеві жителі припускають, що напади пов'язані з планами влади облаштувати на місці колишньої міської звалища, поруч з якою розташований притулок, гірськолижний курорт.

Нагадаємо, під Києвом нелюди кинули собаку вмирати в снігу.

Волонтери повідомили, що знайшли собачку біля траси Київ-Яготин, в селі Морозівка. Пес лежав у снігу, не міг піднятися, був сильно виснажений, і промерз.

Собака дуже дружелюбний, не проявляє агресії, але у нього є серйозна травма лапи.