ua en ru

"Справжня цінність - це людське життя": боєць АТО усиновив трьох дітей

"Справжня цінність - це людське життя": боєць АТО усиновив трьох дітей Фото: Колаж РБК-Україна

Володимир Сироватко відчуває гордість, коли діти називають його татом

Сироватко Володимир та його дружина Надія усиновили трьох хлопчиків. Це брати Максим, Артем і Коля. Діти добре сприймають новоспечених батьків і ні на крок від них не відходять. Відповідна публікація розміщена в Facebook.

Сироватко Володимир сказав, що діти і сім'я мають для нього величезне значення, а усвідомлення цього прийшло посло війни.

"Будинки, коштовності, автомобілі... Це все не має ніякого значення. Гроші прийдуть і підуть. Справжня цінність - це людське життя, а ще сім'я і діти... Розумію, що це звучить банально, але це правда", - міркує Володимир Сироватко.

Боєць не виключає того, якби не війна, то подружня пара досі б сумнівалася, чи варто брати дітей на усиновлення. Однак зараз батьки жодного разу не шкодують, що обзавелися таким "багатством".

"Справжня цінність - це людське життя": боєць АТО усиновив трьох дітей

Володимир Сироватко до війни працював у Міністерстві культури, вирішував справи державного значення. Далі закинув кар'єру і пішов на передову захищати народ. В армію Сироватко прийшов рядовим стрільцем, і вже через кілька місяців став командиром бойової машини, сержантом. Відділення Володимира базувалося в Красногорівці, а це лише в двадцяти кілометрах від Донецька.

Боєць каже: "У важкі хвилини, під час сильних обстрілів, коли життя висіло на волосині, чітко визначив для себе, що більше всього на світі хочу повноцінну сім'ю з дітьми. Це дуже особиста історія. Спочатку ми з дружиною готувалися до одного сина чи доньки, проте, почувши про непросту долю трьох братів, вже не могли пройти повз".

Коли дітей привели в будинок, вони ще зовсім не знали, що таке ялинка, кольорові олівці, мандарини, всіх чужих дорослих називали батьками і матерями. Зараз же зовсім інші діти, старший хлопчик пішов до школи, молодші - в садок.

В пості повідомляється, що з моменту усиновлення дітей пройшло вже майже два роки. Вони були непрості, але точно хороші.

Нагадаємо, що громадяни США усиновили 138 дітей-сиріт з України в 2018 році.

Ми писали, що в Мінсоцполітиці заявили, що за 9 років в Україні усиновили понад 27 тисяч дітей.

А також про те, що італійський футболіст усиновив знайдену в поїзді дитину.

Відео: РБК-Україна