ua en ru

Справжній чоловік: у Хмельницькій області маленький хлопчик врятував сестру від маніяка

Справжній чоловік: у Хмельницькій області маленький хлопчик врятував сестру від маніяка Фото: Дев'ятирічний Богдан (посередині) (fakty.ua)

Учня четвертого класу нагородили за сміливість і відвагу

У Хмельницькій області дев'ятирічний Богдан врятував від ґвалтівника свою шестирічну сестру. Сталося це в маленькому селі Волочиського району. Про це повідомляють "Факти". Хлопчика нагородили за порятунок своєї маленької сестрички від ґвалтівника і допомогу в розслідуванні кримінальної справи.

А від ветеранів органів внутрішніх справ четвертокласник отримав медаль "За сприяння правоохоронним органам".

Справжній чоловік: у Хмельницькій області маленький хлопчик врятував сестру від маніякаФото: Хлопчика нагородили за мселость і відвагу (fakty.ua)

Приблизно місяць тому школяр побачив, як добряче напідпитку односельчанин проник через вікно в їх будинок і намагався зґвалтувати його шестирічну сестру. Хлопчик не розгубився, забив тривогу, а потім все чітко і докладно розповів про те, що трапилося прибулим поліцейським. За словами слідчого, саме завдяки Богдану, який в свої дев'ять років повів себе як справжній чоловік і захисник, вдалося запобігти важким наслідкамзлочину.

Сам четвертокласник повідомив журналістам, що в майбутньому мріє стати поліцейським.

Нагадаємо, у Києві активізувалися ґвалтівники: з'явилася інформація по районах.