ua ru

"Наступити на граблі Януковича": журналіст розповів про загрозу реваншу проросійських сил

"Наступити на граблі Януковича": журналіст розповів про загрозу реваншу проросійських сил Фото: Роман Цимбалюк (facebook.com-RomanTsymbaliuk)

Він зазначив, що незабаром Захід може відвернутися від України

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк висловився про загрозу реваншу проросійських сил в Україні. Про це він написав у своїй колонці на УНІАН.

Цимбалюк зазначив, що незабаром Захід може відвернутися від України, якщо влада не почне боротися з корупцією. Тоді, можливо, змінилася влада може знову звернути погляд у бік РФ.

"Не випадково слово "реванш" все частіше звучить в Україні. У ревашистов руки будуть розв'язані – вали все на папєрєдніків і домовляйся, з ким хочеш, в тому числі – з Путіним", - говорить він.

Журналіст підкреслив, що в такому разі Росія поставить певні умови.

"Україна повинна офіційно визнати, що збройне захоплення Криму був добровільним "возз'єднання з Росією", автоматично відкликавши всі позови в міжнародних судах за окупованого півострову. Ще потрібно буде голосно і неодноразово заявити, що Олег Сенцов – справжній терорист, а Володимир Балух – збройовий барон. Природно, зраду кримських татар обов'язково", - зазначив він.

Також, за його словами, потрібно буде офіційно заявити, що на Донбасі "громадянська війна", МН17 збила Україна, а в Нідерландах – "фейковое розслідування".

"Автоматично доведеться реалізувати кремлівські багаторічні фантазії: федералізація на московський лад, надання російській мові статусу другої, а краще – першого державного", - вважає він.

Цимбалюк припускає, що також потрібно зрадити Україну, забути полеглих захисників українського народу у цій визвольній війні і визнати, що "Путін усіх обіграв" і що він – лідер далекоглядний.

Роман також нагадав про небажання депутатів Ради приймати закон про Антикорупційне суді і про те, що західні дипломати цікавляться, чи можливий розворот України на схід.

"Не випадково у Кремлі заявили про таємні зустрічі Путіна і Порошенка. Тим самим Кремль посилає сигнали Заходу: не все так однозначно в антиросійських промовах з Києва. Хоча слова про контакти пізніше були дезавуйовані, але осад-то залишився", - написав журналіст.

"Ні. Українці цього не дозволять. Тільки от як би переконати людей у високих кабінетах, що краще не перевіряти це твердження на практиці? Що не потрібно наступати на граблі Януковича", - підсумував Цимбалюк.

Нагадаємо, що український журналіст Роман Цимбалюк поставив на місце пропагандистів Кремля на ростб. В ефірі передачі "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" він порадив їм визначитися у своїх позиціях.