ua en ru

Нацгвардійці розповіли про зйомки в історичній сазі "Крути"

Нацгвардійці розповіли про зйомки в історичній сазі "Крути" Фільм "Крути 1918 року" (фото: facebook.com/bohdanjike)

Умови і декорації на зйомках були подібні до реальних

Творча команда "Крути 1918 року" закінчила зйомки історичної саги про крутівців, яких зіграли бійці Нацгвардії.

Відео опублікував представник прес-служби Національної гвардії України Вадим Голуб на своїй сторінці в Facebook.

"Хлопці мерзли і втомлювалися майже так, як це було 29 січня 1918 року",
- ділиться враженнями сценарист "Крути 1918 року" Костянтин Коновалов, додаючи, що погодні умови і декорації були подібні до реальних, тому була максимальна правда життя.

"Треба зробити висновки, щоб третьої хвилі російського тиску ми не допустили. Патріотичне кіно потрібне, щоб солдат знав, що до нього теж захищали, що він в цьому часовому просторі не один", - говорить нацгвардіец Тимур Коцюбанскій.

Додамо, до зйомок фільму "Крути" було залучено 150 бійців Нацгвардії, які протягом чотирьох днів брали участь в екранізації бою київських курсантів і козаків "Вільного козацтва" з більшовицькою армією червоногвардійців Муравйова.

Творча команда « #Крути 1918» позаминулого тижня закінчила знімання історичної саги про крутівців, в яких мали змогу перевтілитися солдати НГУ. По цьому ми, команда прес-служби Національної гвардії України, вирішили дізнатися думки хлопців масових сцен стрічки, що вони думають про минуле України та що вразило під час процесу створення фільму. Сценарист «Крути 1918» Костянтин Коновалов запевняє, що погодні умови й декорації були подібні до реальних, тому була максимальна правда життя: «Хлопці мерзли і втомлювалися майже так, як це було 29 січня 1918» – (ред.) Під час інтерв’ю солдати Гвардії та творці екшну «Крути1918» – Тарас Босак і Костянтин Коновалов згадали українську історію та порівняли тодішні події із сучасністю держави. Окрім цього, висловили власні переконання стосовно циклічності подій, з яких «треба зробити висновки, щоб третьої хвилі російського тиску ми не допустили… Патріотичне #кіно потрібне, щоб #солдат знав, що до нього теж захищали, що він в цьому часовому просторі не один», – говорить Тимур Коцюбанський, гвардієць, який брав участь у масових сценах стрічки. Яка вона, українська доля? - Важка, дуже важка, – говорить Тимур. - Українська доля – в пошуках свободи, в пошуках історичної правди, – Тарас Босак, виконавчий продюсер фільму. Нагадаємо, 150 гвардійців чотири дні залучалися до екранізації дня бою київських курсантів та козаків «Вільного козацтва» по одну сторону та більшовицькою армією Червоногвардійців Муравйова по другу. Хто він захисник, який він, чому українці постійно виборюють свою землю? Навіщо потрібно знати історію та знімати ідеологічне кіно? – відповіді солдатів та знімальної групи фільму в сюжеті. Анастасія Салашна Dmitriy Zhmovka КРУТИ 1918 #НГУ #Нацгвардія

Опубліковано Vadym Holub 13 лютого 2018 р.

Фільм про оборону Крут (відео: facebook.com/VadymHolub2)

Відзначимо, фільм "Крути 1918" вийде в прокат 6 грудня 2018 року. У мережі вже з'явився ефектний трейлер історичної картини.