ru ua

Нацгвардейцы рассказали о съемках в исторической саге "Круты"

Нацгвардейцы рассказали о съемках в исторической саге "Круты" Фильм "Круты 1918" (фото: facebook.com/bohdanjike)

Условия и декорации на съемках были подобны к реальным

Творческая команда "Круты 1918" закончила съемки исторической саги про крутовцев, которых сыграли бойцы Нацгвардии.

Видео опубликовал представитель пресс-службы Национальной гвардии Украины Вадим Голуб на своей странице в Facebook.

"Ребята мерзли и уставали почти так, как это было 29 января 1918 года",
– делится впечатлениями сценарист "Круты 1918" Константин Коновалов, добавляя, что погодные условия и декорации были подобны к реальным, поэтому была максимальная правда жизни.

"Надо сделать выводы, чтобы третьей волны российского давления мы не допустили. Патриотическое кино нужно, чтобы солдат знал, что до него тоже защищали, что он в этом временном пространстве не один", – говорит нацгвардиец Тимур Коцюбанский.

Добавим, к съемкам фильма "Круты" было привлечено 150 бойцов Нацгвардии, которые в течение четырех дней брали участие в экранизации боя киевских курсантов и казаков "Свободного казачества" с большевистской армией красногвардейцев Муравьева.

Творча команда « #Крути 1918» позаминулого тижня закінчила знімання історичної саги про крутівців, в яких мали змогу перевтілитися солдати НГУ. По цьому ми, команда прес-служби Національної гвардії України, вирішили дізнатися думки хлопців масових сцен стрічки, що вони думають про минуле України та що вразило під час процесу створення фільму. Сценарист «Крути 1918» Костянтин Коновалов запевняє, що погодні умови й декорації були подібні до реальних, тому була максимальна правда життя: «Хлопці мерзли і втомлювалися майже так, як це було 29 січня 1918» – (ред.) Під час інтерв’ю солдати Гвардії та творці екшну «Крути1918» – Тарас Босак і Костянтин Коновалов згадали українську історію та порівняли тодішні події із сучасністю держави. Окрім цього, висловили власні переконання стосовно циклічності подій, з яких «треба зробити висновки, щоб третьої хвилі російського тиску ми не допустили… Патріотичне #кіно потрібне, щоб #солдат знав, що до нього теж захищали, що він в цьому часовому просторі не один», – говорить Тимур Коцюбанський, гвардієць, який брав участь у масових сценах стрічки. Яка вона, українська доля? - Важка, дуже важка, – говорить Тимур. - Українська доля – в пошуках свободи, в пошуках історичної правди, – Тарас Босак, виконавчий продюсер фільму. Нагадаємо, 150 гвардійців чотири дні залучалися до екранізації дня бою київських курсантів та козаків «Вільного козацтва» по одну сторону та більшовицькою армією Червоногвардійців Муравйова по другу. Хто він захисник, який він, чому українці постійно виборюють свою землю? Навіщо потрібно знати історію та знімати ідеологічне кіно? – відповіді солдатів та знімальної групи фільму в сюжеті. Анастасія Салашна Dmitriy Zhmovka КРУТИ 1918 #НГУ #Нацгвардія

Опубліковано Vadym Holub 13 лютого 2018 р.

Фильм про оборону Крут (видео: facebook.com/VadymHolub2)

Отметим, фильм "Круты 1918" выйдет в прокат 6 декабря 2018 года. В сети уже появился эффектный трейлер исторической картины.