Нацрада пригрозила заборонити білоруський канал через пропаганду і Україну без Криму

Нацрада пригрозила заборонити білоруський канал через пропаганду і Україну без Криму
Фото: Нацрада пригрозила закрити білоруський канал

Білоруський канал транслює упереджену інформацію щодо поточної ситуації в Україні

Нацрада з телерадіомовлення просить телеканал "Білорусь 24" привести своє мовлення у відповідність до вимог законодавства України. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

"14 лютого у програмі інформаційно-аналітичного напрямку в рубриці "Акценти" зафіксовано демонстрацію віртуальної карти країн, які є членами регіонального об'єднання Центральноєвропейська ініціатива, до складу якого входить і Україна. На цій карті територія української держави була зображена без Криму", - йдеться у повідомленні Нацради.

Крім того, телеканал транслює упереджену інформацію про поточну ситуацію в Україні, не дотримуючись загальноприйнятих журналістських стандартів.

Національний рада просить мовника привести зміст трансльованих програм у відповідність з вимогами українського законодавства.

"У разі ігнорування вимог українського законодавства регулятор буде змушений розглянути питання про припинення ретрансляції програми "Білорусь 24" на території України", - йдеться у повідомленні Нацради.

Читайте також, телеканал СТБ оштрафували на 1,65 млн грн за згубний вплив на дитячу психіку.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся