ua en ru

Навальний висміяв російських депутатів-"пропутинців", які втекли в Україну

Навальний висміяв російських депутатів-"пропутинців", які втекли в Україну Фото: Максакова і Вороненков

Російський опозиціонер нагадав про те, що депутати-утікачі голосували за "самі пекельні і огидні закони"

Російський опозиціонер Олексій Навальний висміяв подружжя-депутатів Держдуми Марію Максакову і Дениса Воронененкова, які втекли в Україну і розповідають про те, як вони "ненавидять режим Путіна".

Політик нагадав, що затятий "пропутінець" Вороненков, який тепер називає Росію фашистською державою, має у своєму розпорядженні квартири і кілька автомобілів вартістю від 100 млн руб. При цьому сам Вороненков має задекларований річний дохід всього 2,5 млн руб.

За його словами, в Держдумі Вороненков і Максакова голосували за "самі пекельні і огидні закони", у тому числі за будь-які агресивні дії проти України.

Навальний вважає, що "патріот" Вороненков посварився зі своїми поддельниками по кримінальному бізнесу. У нього вирішили цей бізнес віджати і завести кримінальну справу. Після чого депутат-комуніст швидко опинився в Києві, де ллє бруд на путінську владу.

"Зараз я розумію, що Вороненков не добровільно писав це. Просто у нього не було виходу", - з іронією сказав Навальний, коментуючи твіт Вороненкова про Крим.

Навальний висміяв російських депутатів-"пропутинців", які втекли в Україну

Фото: Твіт Вороненкова про Крим

За його словами, історія вийшла досить смішна, і говорить вона про моральні якості цих людей.

"Ядро "Єдиної Росії" і путінської номенклатури - це просто збіговисько шкур, яких цікавлять тільки гроші. І будь-якого з них завтра притиснуть їх же власні колеги, і всі вони опиняться у Вашингтоні, Лондоні чи в Києві. Будуть там стояти в місцевому суді і з палаючими очима повними сліз давати показання про те, що вони завжди були нібито були затятими опозиціонерами", - підкреслив Навальний.

Раніше Андрухович висловився про що втекли в Україну російських депутатів.