ua en ru

Названа причина смерті Чарльза Менсона

Названа причина смерті Чарльза Менсона Фото: Чарльз Менсон (California Department of Corrections and Rehabilitation)

Відомий серійний вбивця помер у віці 83 років

Чарльз Менсон помер у неділю, 19 листопада, із-за ускладнень захворювання шлунково-кишкового тракту. Про це повідомляє видання TMZ.

Проблеми зі здоров'ям у серійного вбивці почалися ще в січні 2017 року. Тоді злочинця доставили до лікарні з внутрішньою кровотечею для термінового хірургічного втручання. Проте лікарі відмовилися робити операцію, вважаючи, що він її не переживе.

Чарльз Менсон став відомий після ряду жорстоких вбивств, скоєних створеної ним комуною "Сім'я" в 1960-х, члені якої вживали наркотики і поклонялися дияволу. Він же в 1969 році позбавив життя дружину режисера Романа Поланскі актрису Шерон Тейт, яка перебувала на восьмому місяці вагітності.

Всіх членів комуни заарештували і засудили до смертної кари, втім, через її скасування, покарання замінили на довічне ув'язнення. При цьому Чарльза Менсона засудили до дев'яти довічним ув'язненням. Він регулярно подавав прохання про умовно-дострокове звільнення, але комісія їх відхиляла.

Раніше Styler повідомляв, що помер відомий серійний вбивця Чарльз Менсон.

"Влади заявили про смерті Чарльза Менсона, лідера культу і натхненника смерті акторки Шарон Тейт в 1969 році і ще шістьох осіб", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що з'явилися страшне відео і подробиці смерті репера Lil Peep.

Репер Lil Peep помер напередодні свого концерту в місті Тусон (штат Арізона) від передозування наркотиками. Момент смерті артиста зняв його друг Бекси, який в цей момент вів пряму трансляцію в Instagram.