ua en ru

Пропустили всі 860 голосувань: названо найбільш бездіяльних нардепів

Пропустили всі 860 голосувань: названо найбільш бездіяльних нардепів Фото: Народні депутати (kriminal.tv)

П'ятеро парламентаріїв жодного разу не проголосували в Раді з початку сесії

З початку роботи п'ятої сесії Верховної Ради нинішнього скликання п'ятеро нардепів не проголосували ні разу, пропустивши всі 860 голосувань. Про це свідчать дані моніторингу діяльності народних депутатів, який провів Комітет виборців України.

"Досить важко знайти якісь зрозумілі пояснення відверто недбалого ставлення до своїх прямих обов’язків. Тим більше, коли ми бачимо, як приміром, Вадим Рабінович в цей час займається активною розбудовою своєї партії. Чи Віталій Чепінога, який є дуже активним у соцмережах, голосував усього лише чотири рази протягом 5 сесії", - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

До п'ятірки найменш активних депутатів також входять Євген Бакулін, Андрій Білецький, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Двоє останніх парламентарів, до речі, оголошено в розшук.

5 депутатів жодного разу не проголосували з початку сесії З початку роботи 5 сесії Верховної Ради п'ятому ятеро народних депу...

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 4 листопад 2016 р.

Відзначається, що найбільш активними депутатами з початку вересня були Іван Спориш, Віктор Пинзеник та Ігор Васюник, які пропустили тільки 2, 3 і 4 голосування відповідно.

До речі, близько 120 депутатів-мільйонерів отримували компенсацію на житло.