Названо найбільш редаговані статті Вікіпедії

Названо найбільш редаговані статті Вікіпедії
Фото: Девід Боуї (Buro 24/7)

Більше всього змін зазнали статті, пов'язані зі смертю відомих особистостей і політикою

Вільна енциклопедія Вікіпедія зробила підсумок статей, які найбільше редагували в 2016 році. Інформація про це розміщена на офіційному блог вікі-адміністраторів.

За даними ресурсу, найбільше змін зазнали статті про відомих особистостей, які пішли з життя в цьому році (Девід Боуї, Мухаммед Алі, Джон Глен). У цілому матеріали рубрики "Смерті 2016 року" правили 18230 разів.

Наступні п'ять сходинок зайняли статті, пов'язані з політикою. Серед них 8933 рази редагувався матеріал про Дональда Трампа. Також в цей список увійшли статті "Президентські вибори в Сполучених Штатах", "Схвалення президентської кампанії Хілларі Клінтон" і "Президентські праймеріз Республіканської партії".

Після цього в статистиці Вікіпедії йде стаття про стрілянину в клубі в Орландо, яка сталася 12 червня. У статтю Bailando 2015 (матеріал про останній сезон самого тривалого танцювального змагання в Аргентині, яке завершилося в 2016 році) були внесені 5432 правок. Десяту сходинку посіла стаття "Музика Південної Кореї 2016". У той же час на 20 місці опинився матеріал про Вінсента Ван Гога - цю сторінку міняли 3551 рази в цьому році.Названо найбільш редаговані статті Вікіпедії

Фото: редаговані статті Вікіпедії blog.wikimedia.org)

Зазначимо, що ця статистика визначає всі головні події року, а також є віддзеркаленням того, які статті Вікіпедії люди хочуть бачити по-своєму, а тому і редагують їх.

Раніше Wikipedia опублікувала кращі пейзажі України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся