ru ua

"Не дихає, не їсть і не рухається": Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчику

"Не дихає, не їсть і не рухається": Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчику Колаж (РБК-Україна)

Стасу провели трепанацію черепа, але організм не витримав – хлопчик прикутий до ліжка

Відомий український телеведучий Дмитро Комаров оголосив збір коштів для лікування тяжкохворого Стаса, який вже другий рік бореться з пухлиною стовбура головного мозку. Нещодавно йому провели операцію, але організм хлопчика цього не витримав і Стас виявився прикутим до ліжка. Про це ведучий розповів на своїй сторінці в Instagram.

"Це останнє фото Стаса перед другою операцією. Зараз хлопчик сам не дихає, не їсть і не рухається. Без нас він не виживе. Пишу з Бразилії важкий пост", - написав Дмитро у публікації.

"Не дихає, не їсть і не рухається": Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчикуФото: Стас (instagram.com/komarovmir)

Телеведучий повідомив, що раніше йшов збір коштів для Сергія Венгровського, який, на жаль, не дожив до операції один день. Його батьки запропонували залишок грошей іншій дитині, і оскільки саме в цей період потрібно було рятувати Стаса з Черкаської області, що залишилися кошти, а це – 75 тисяч доларів, передали йому.

"В 2017 ми з вами зробили диво і за добу зібрали 3 млн гривень (110 000 доларів). Тоді пухлина практично перекрила канал циркуляції мозкової рідини. Ми встигли. Хлопчисько в свої шість років пережив восьмигодинну операцію, радіо - і хіміотерапії. Всі думали, що це перемога. Але в цьому році обстеження ошелешило: метастази в хребті. Канал циркуляції мозкової рідини знову перекритий. "У нього є один місяць", - шокував доктор. Але мама Юля – справжній боєць. Вона не стала впадати в паніку і сказала: не дочекаєтеся! Наполягла на проведенні консиліуму і прийнятті рішення про другу операцію", - розповів Комаров.

"Не дихає, не їсть і не рухається": Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчику

Фото: Стас (instagram.com/komarovmir)

Операція була проведена, але все пішло не за планом. Як повідомив телеведучий, організм хлопчика не витримав трепанацію черепа і тепер він прикутий до ліжка, а його кінцівки нерухомі. Зараз зі Стасом працюють реабілітологи та проводиться хіміотерапія.

"Не дихає, не їсть і не рухається": Дмитро Комаров просить допомоги тяжкохворому хлопчику

Фото: Стас (instagram.com/komarovmir)

Зараз потрібно 75 740 доларів. "Подальший сценарій дива, яке нам під силу, відомий. Давайте дамо Стасу шанс. Низький уклін", - додав ведучий.

Реквізити для переказу коштів:

ПриватБанк: 4149 4978 5409 5157, Тищенко Юлія Миколаївна (мама)

МФО банку: 305299

за ЄДРПОУ: 14360570 Рахунок одержувача: 29244825509100

З інших країн: PayPal: natasha-0508.88@mail.ru одержувач Korol Natalya (з позначкою "для Стаса")

Нагадаємо, в Інституті Амосова медики провели унікальну операцію на серце новонародженому хлопчикові на ім'я Давид.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що масове звільнення лікарів з Охматдиту загрожує здоров'ю дітей.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Як розпізнати ознаки серцевого нападу і надати першу допомогу