ua en ru

"Не все так сумно": синоптик попередила про погіршення погоди

"Не все так сумно": синоптик попередила про погіршення погоди Фото: Погода (pixabay.com/kennedyfotos)

Стало відомо, де в Україні очікується до +12 градусів

У п’ятницю, 17 листопада в Україні очікується суха та прохолодна погода, але на вихідних, 18 та 19 листопада, місцями пройдуть дощі та мокрий сніг. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Осінь собі котиться, непогано листопад представляє себе, хіба там трохи подув вітром та один день помахав снігом. Але поки що холоднувата ніч, свіжий день, листочки на деревах ще не всі змерзли і впали, учора світило навіть сонце, відсутність злив та тотальних листопадових дощів - словом, не все так сумно, як здавалося", - написала вона.

У п'ятницю в Україні температура повітря особливо не зміниться, вночі очікуються незначні мінуси, -3+4 градуси, у Карпатах до -6, протягом дня +4+8 градусів.

"І наші традиційні температурні "білі ворони" - південь та Закарпаття будуть теплішими, до +8+12 градусів", - відзначила синоптик.

За її даними, невеликі дощі завтра ймовірні на заході, дійдуть до Вінницької та Одеської областей.

"Не все так сумно": синоптик попередила про погіршення погоди

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

"На заході - можливо з мокрим снігом, але опади скоріше будуть в другій половині дня. На півночі, сході, у більшості центральних областей та на півдні - нічого особливого, суха погода", - зазначила експерт.

У Києві 17 листопада опади малоймовірні, вночі близько нуля, а вдень +5+6 градусів.

У суботу та неділю опадів в Україні побільшає, пройдуть дощі, місцями з мокрим снігом. А 19 листопада очікується холодна та волога погода.

"Не все так сумно": синоптик попередила про погіршення погоди

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, синоптик попередила про останні дні без опадів.

"Холоднувата, проте суха погода з відносно чистими тротуарами та ще, навіть, із листям на деревах", - написала вона.

"16 листопада в усій Україні без опадів, сонячно - як кому пощастить, вночі від 4 морозу до 4 тепла, у Карпатах до 6 морозу, протягом дня 16 листопада +3+7, на півдні та на Закарпатті +7+11 градусів", - відзначила синоптик.

У Києві 16 листопада очікується суха погода. Найближчої ночі, з середи на четвер, від 1 градусу тепла до 1 грудусу морозу, вдень +4+6 градусів.