ua en ru

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян Фото: Каменських і Дорн звернулися до росіян (колаж: Styler)

Росія напала на Україну 24 лютого. У цей час українські зірки шоу-бізнесу відреагували на вторгнення і звернулися до росіян, закликаючи їх не мовчати і разом зупинити цю катастрофу.

Читайте в нашому матеріалі, хто зі знаменитостей звернувся до жителів РФ і що вони написали.

Співачка Настя Каменських у своєму Instagram просить росіян допомогти зупинити війну і не мовчати в такий момент.

"Для людей з Росії: Україна завжди була мирною країною, з принципами і цінностями, заснованими на добрі. Ми ніколи не підтримували війну! Ми завжди були і будемо за мир! Не буває війни заради миру! Весь цивілізований світ і думаючі росіяни це розуміють. Ви можете допомогти зупинити цю війну! Не мовчіть! Дивіться і читайте перевірені джерела, не вірте пропаганді, почуйте голоси українців. І нехай у вас також буде свобода думки і сила слова", - пише артистка.

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян

Іван Дорн опублікував відео, яке супроводив також і текстовим посланням з проханням до росіян не брати участь у війні.

"Сьогодні моя країна прокинулася від вибухів. Сьогодні державна влада Російської Федерації розгорнула повномасштабну війну проти моєї країни. І я зараз звертаюся до росіян, для яких моє слово, я сподіваюся, ще щось значить. Я закликаю вас зупинити цю катастрофу. Я закликаю вас не брати участь у цій вбивчій війні. Нам ніхто не потрібен, ми самі хочемо вершити нашу долю. Я також звертаюся до своїх російських колег, у яких є своя аудиторія. Будь ласка скажіть, передайте їй, що нам ніхто не потрібен. Що Україна - незалежна, суверенна держава. Будь ласка, давайте разом зупинимо цю катастрофу. Не мовчіть. Україно, я з тобою. Тримайся, моя рідненька!" - звернувся до жителів РФ виконавець.

Не залишилася осторонь і відома група "Океан Ельзи", які залишили звернення на своїй сторінці в Facebook. Артисти закликають росіян виходити на мітинги проти війни.

"Росіяни!!! НЕ МОВЧІТЬ! Збожеволілий Путін робить з усіх вас міжнародних злочинців! Виходьте на вулиці, вимагайте припинити війну з Україною! О 4 ранку сьогодні почалися обстріли українських міст - Харків, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Одеса. Важка військова техніка армії РФ порушила наземний державний кордон України в Чернігівській, Сумській, Луганській, Харківській областях. 17 регіонів України атаковані", - написали музиканти.

Відомий доктор Комаровський в Instagram закликав росіян не віддавати своїх дітей і не забирати наших, а виходити на вулиці, адже зараз вирішується майбутнє як України, так і Росії.

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян

Популярний співак Макс Барських теж волає до шанувальників з Росії в своєму Instagram.

"Я перебуваю зараз у Києві. Сьогодні вранці я прокинувся від звуку сирен і вибухів! Моє рідне місто Херсон, в якому я народився і виріс, по-тихеньку руйнують! Моя душа болить! Там як і раніше моя сім'я, яку я не можу вивезти, так як постійно відбуваються атаки з боку Росії. Звертаюся до всіх росіян, хто розуміє і бачить, що відбувається. Невже ви щиро відчуваєте, що правителі вашої країни ведуть вас у світле майбутнє? Невже ви не відчуваєте брехню, яку вам показують з екранів телевізорів кожен день? Невже ви хочете відокремитися від усього світу і жити під указами людини, якій глибоко наплювати на вас і ваше майбутнє? Мовчання і підкорення призводять до рабства. Невже ви не відчуваєте свою єдність і силу в протистоянні рішенням вашого президента? Досить мовчати! Інакше жадібність та бажання влади маленької групи людей, віднесе життя мільйонів, якщо не всього людства в майбутньому! Я знаю, разом, ми можемо це зупинити! Я в вас вірю! Мир!" - пише він.

Жорстко висловився телеведучий Володимир Остапчук, який виклав у Instagram фото зі своєю дружиною Христиною Горняк.

"Я знаю, що мене читають і на мене підписані люди з Росії. Знайте, ваші солдати, ваша армія і ваш карликовий імператор зайшли до нас в дім. Сьогодні о 5 ранку я почув вибухи в центрі рідного Києва. Я побачив паніку в очах людей. Сльози дружини і сирени пожежних машин. Але разом з тим я побачив, що ми Нація з великої літери. Ми готові померти за свою землю і свободу. Ми показуємо всьому світу, що ми - велика країна. Читайте це, росіяни. Тому що це вторгнення - і ваш злочин. Мовчіть. Піддакуйте терористу в Кремлі. Я навіть дуже хочу, щоб це вам ніколи не пробачили", - заявив шоумен.

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян

Травесті-діва Монро в Instagram закликає росіян будь-яким способом протестувати проти війни з Україною, адже мовчання - підтримка дій Путіна.

"Росіяни, не мовчіть! Те, що творить ваш президент, вже за межею зла. Виходьте на пікети, пишіть пости в мережах, тегайте ваших лідерів думок, кричіть, бийте в дзвони, заявляйте свою позицію "проти", щоб Путін зупинив війну, яку підло почав вранці! Ваше мовчання - це мовчазна підтримка злочинних дій Путіна і вашої армії. Це наша країна, це наша земля, це наша Україна. Ми будемо захищати її до перемоги. З вірою в українську армію і якнайшвидший МИР! П. с. у Києві все спокійно, якщо можна так сказати. Продукти і вода є, картки приймають до оплати, транспорт ходить. П. с. 1. Крім військового вторгнення, йде атака ботів і фейків. Мені десятками приходять майже однакові за текстом і змістом повідомлення. Не ведіть полеміку, блокуйте! Довіряйте тільки офіційній інформації", - звернулася артистка.

"Не мовчіть!" Настя Каменських, Дорн та інші зірки звернулися до росіян