ua en ru

"Не було ніяких перешкод": водій Volkswagen розповів про свою провину в ДТП у Харкові

"Не було ніяких перешкод": водій Volkswagen розповів про свою провину в ДТП у Харкові Фото: ДТП у Харкові (Сергій Бобок / УНІАН)

Чоловік керував автомобілем, який зіткнувся з позашляховиком Lexus на вулиці Сумській

Другий учасник ДТП у Харкові, водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов не вважає, що в аварії є його вина. Про це він заявив під час прямого включення по Skype з лікарні в ефірі ток-шоу "Говорить Україна".

"Я практично перетнув Сумську і всі увагу у мене було на пішохідному переході. В цей момент... Це було практично мить, я не знаю, звідки вона з'явилася. Перед тим, як виїхати на перехрестя, я подивився праворуч не було ніяких перешкод, не було ніякої небезпеки. І під час руху по перехрестю нікого не було справа... Я не міг очікувати, що хтось міг в'їхати на такій швидкості. Я не зміг зреагувати", - сказав Дронов.

(Дивитися з 40:00)

Відео: Ефір шоу "Говорить Україна" (youtube.com/Говорити Україна)

Водій Volkswagen зазначив, що в ДТП він отримав травми голови і шиї, а також удари. Він розповів, що в момент аварії швидкість його авто становила близько 25 км/год, а він перетинав перехрестя на зелене світло. Проте чоловік не пам'ятає, на який сигнал світлофора він рушав. Винним себе не вважає.

Геннадій Дронов висловив співчуття сім'ям загиблих і постраждалих.

Нагадаємо, що страшна аварія сталася в центрі Харкова на вулиці Сумській 18 жовтня. В результаті зіткнення з Volkswagen автомобіль Lexus влетів у натовп людей, що стояли на перехресті. На місці загинуло п'ять осіб. Ще одна дівчина померла в лікарні. З травмами у медустановах перебуває п'ятеро людей, в тому числі вагітна жінка.

до Речі, женщина-"коп" зробила несподівану заяву про сім'ю Зайцевих.