ua en ru

"Не платили зарплату": Ребров розповів, чому пішов з клубу Саудівської Аравії

"Не платили зарплату": Ребров розповів, чому пішов з клубу Саудівської Аравії Фото: Сергій Ребров (УНІАН)

Футболіст тренував команду з червня 2017 року

Відомий український футболіст, екс-наставник київського "Динамо" Сергій Ребров розповів, чому покинув клуб Саудівської Аравії "Аль-Ахлі". До речі, український тренер дізнався, що покидає клуб від журналістів. Про це повідомляє "Command1".

"Мій контракт, підписаний за схемою "1+1", підходив до свого завершення, пролонгувати його ще на один рік ми могли тільки за обопільною згодою. У мене була розмова з новими керівниками клубу, і я озвучив свою позицію. Справа в тому, що ось уже більше чотирьох місяців футболістам і тренерам не платять заробітну плату, і те, що в такій ситуації ми до останнього туру боролися за чемпіонський титул, — велика заслуга команди. Деяких гравців мені доводилося буквально вмовляти, щоб вони залишилися до кінця сезону", - сказав Ребров.

Також футболіст розповів, що в його житті відбулися зміни, він втретє став батьком.

"Так, і справа не тільки в боргах і в ситуації в клубі. У мене родилсяребенок і мені було б складно продовжувати там роботу. Так що мій вибір був очевидний", - повідомив спортсмен.

Ребров висловив здивування, що в українських ЗМІ негативно писали про його відхід з східного клубу.

"Мене здивувало, що цю тему відразу підхопили українські ЗМІ. Я ще не знав, а вони ніби чекали, коли Сергія Реброва звільнять. Могли б і з'ясувати деякі деталі, але замість цього вирішили показати, що наші тренери не можуть ніде працювати. Повірте, протриматися цілий сезон в Саудівській Аравії — це непросто. Там це вдалося лише двом або трьом наставникам", - підсумував Сергій.

Як повідомлялося раніше, відомий український футболіст і тренер Сергій Ребров був звільнений з поста головного тренера команди "Аль-Ахлі" із Саудівської Аравії.

Читайте також, як відомий український футболіст, екс-наставник київського "Динамо" Сергій Ребров в третій раз став батьком.