ua en ru

"Не виходить у нас поганими бути": українські бійці "зламали" навчання НАТО

"Не виходить у нас поганими бути": українські бійці "зламали" навчання НАТО Фото: facebook.com/bobovnikov

Наші військові повинні були відігравати роль "поганих хлопців"

Бійці ЗСУ взяли участь у навчаннях НАТО, але не змогли до кінця вжитися в роль "поганих хлопців", перетворившись у захисників. Про це розповів військовий блогер Олексій Бобовніков на своїй сторінці в Facebook.

"Я вже розповідав що на території полігону є кілька імітаційних містечок де "живуть" на час навчань найняті "актори", які грають цивільне населення. За легендою навчань, OPFOR (себто ми) – погані хлопці, а BLUFOR (тобто наші опоненти) – хороші хлопці які повинні від нас усіх звільнити", - розповів він.

Бобовніков зазначив, що учасники навчань дуже часто вживаються в ролі.

"Бувалі "місцеві" розповіли що траплялося під час навчань і до бунтів доходило: "жителі" кидали по OPFOR пляшки, влаштовували мітинги, все таке. Ті теж не залишалися в боргу – могли і "пристрелити" пару місцевих, щоб іншим неповадно було", - написав він.

"Прийшли в місто українці. Організували пункт першої допомоги, роздачу сухпайків (українських, до речі). Аж черга стояла. Перетерли з "мером", порішали з поліцією за загальний план підтримки порядку. Тепер місцеві топлять за нас і пригощають бійців шоколадками, "мер" розповів, звідки і як можуть зайти в місто і показав підземні ходи. Ми тепер їхні захисники. Сиджу, курю, дивлюся на це все і думаю собі: і тут план навчань поламали... Ну не виходить у нас поганими бути, не виходить і все", - підсумував він.

"Не виходить у нас поганими бути": українські бійці "зламали" навчання НАТО

Скріншот поста (facebook.com/bobovnikov)

Раніше соцмережі зворушила розповідь про зустріч військового з сім'єю.

У квітні Україна втратила 11 захисників