"Не стільки розчарування, скільки біль": стало відомо про страшні наслідки окупації Криму

"Не стільки розчарування, скільки біль": стало відомо про страшні наслідки окупації Криму
Фото: Крим (pixabay.com/ru/users/Phylon)

З півострова "висмоктують все, що можна"

Окупанти довели Крим до "вбитого" стану. Про це заявив координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук в інтерв'ю виданню "Крим.Реалії".

"Я не сумніваюся, що Крим повернеться до складу України, питання в терміни і способи повернення. За нинішньої окупації Крим - не стільки розчарування, скільки біль, адже окупанти висмоктують з півострова все, що можна", - сказав Тимчук.

За його словами, через водній блокади з боку України, через два-три роки грунтові води півострова будуть засолені і стануть непридатні до використання.

"І коли відновиться сільське господарство в Криму - напевно, питання десятиліть. Те ж стосується іншої інфраструктури. Ми можемо отримати "убитий" півострів. Якщо в 2014 році він був досить самостійним в економічному і фінансовому плані, то після деокупації Крим стане серйозним викликом для української економіки", - додав Тимчук.

Нагадаємо, що окупанти розганяють міф про українських туристів у Криму.

Так званий голова республіканського комітету парламенту з санаторно-курортного комплексу та туризму Олексій Черняк запевнив, що на півострів з кожним роком приїжджає все більше жителів материкової частини країни.

"Загрози за відвідування Криму в Україну надходять протягом вже декількох років, але, незважаючи на це, кількість відпочиваючих тільки зростає. Зрозуміло, що це дратує і дратує українську владу, але українці приїжджали і будуть приїжджати, тут завжди зустрічають гостинно", — сказав Черняк.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся