ru ua

"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину

"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину Фото: Кадр з кліпу "Не трагедія"

У своєму новому відеокліпі на пісню "Не трагедія", прем'єра якого відбудеться 10 грудня, популярна співачка на очах у власного чоловіка поцілувала блондинку

У новому відео, режисером якого став Влад Кочатков, Анастасія переодягається в бородатого чоловіка. Вона спокушає дівчину, яка не впізнає в ній жінку, і приймає відбувається за чисту монету. Співачка каже, що це перший в її житті досвід такого близького спілкування з предствительницами прекрасної статі.

"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину

Фото: Кадр з фільму "Не трагедія"

"Раніше мені навіть говорити на цю тему не доводилося, - каже Анастасія, - а в цьому кліпі вперше в житті довелося спокушати дівчину. Зізнаюся, що за відчуттями це було дуже дико! Але мені пощастило з партнеркою - вона швидко мене сприйняла мужиком. Під час зйомок цієї сцени ми багато сміялися".

-"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину

Фото: Зйомки відео "Не трагедія"

Режисер відео Влад Кочатков каже, що в образі чоловіка Анастасія Приходько була дуже переконливою.

"Міміка, жести, манери були дуже схожими на чоловічі, - стверджує режисер. - Я переживав, наскільки природною вийде сцена, в якій Настя в образі чоловіка спокушає дівчину, але вона впоралася".

"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину

Фото: Зйомки відео "Не трагедія"

Часто на знімальному майданчику співачка зверталася до присутніх чоловікам за порадою - як триматися правдоподібніше. Був серед них і її чоловік, але він не тільки не ревнував, але і давав рекомендації.

"Коли ми знімали сцену поцілунку з дівчиною, чоловік сміявся і казав: "Мужики так не роблять! Вони ведуть себе інакше", - розповідає Анастасія, - він показував мені всі - від міміки до жестів. Взагалі, коханий мене завжди підтримує, і я дуже рада, що він не влаштовує сцен з-за роботи. Він ніколи не ревнував, навпаки підбадьорював і радив бути розкуті, а не такий затиснутою. Звичайно, я була затиснута! Оскільки, то я в машині з дівчиною, то - в ліжку з чоловіком, а мій чоловік на все це дивиться. Важко було, але мені було б ще важче, якщо б його не було поруч".

"Не трагедія": Анастасія Приходько поцілувала дівчину

Фото: Зйомки відео "Не трагедія"

Ще одна пікантна сцена в автомобілі викликала бурю емоцій і сміху. Співачці, переодягненою в чоловіка, і її партнерці потрібно було зіграти сцену, в якій Настя стосується стегна дівчини.

"Я повинна була проводити рукою по колінах партнерки, - розповідає Анастасія, - і режисер пояснював, як вона повинна відреагувати на мої дотики... За його словами, вона повинна була їх, попрошу зауважити, "зціпити трепетно". Після декількох спроб зобразити це для камер, на майданчику вибухнув сміх хвилин на 5! А потім ми актрисою в один голос сказали, що ми, дівчата, так не робимо!"

Вже з четверга нову роботу Анастасії Приходько "Не трагедія" можна буде дивитися на музичних каналах і в Інтернет.

"Нова пісня про те, що, в принципі, це не трагедія, якщо хтось з пари не любить або розлюбив, - резюмує Влад Кочатков. - Варто філософськи ставитися до зрад невірних улюблених і не зациклюватися на власних переживаннях".

До речі, нещодавно Анастасія Приходько дала Styler ексклюзивне інтерв'ю.