Тиждень тому виписали: постраждала в ДТП у Харкові знову лягла в лікарню

Тиждень тому виписали: постраждала в ДТП у Харкові знову лягла в лікарню
Фото: Оксана і Діана Берченко (facebook.com/oksanadianahelpcase)

Дівчина отримала серйозні травми

Постраждала в ДТП у Харкові Оксана Берченко знову перебуває в лікарні. Про це повідомляє ТСН.

Минулого тижня дівчину виписали з лікарні. Вона перебувала там з тяжкою черепно-мозковою травмою, переломами ніг і кісток тазу.

Зараз Оксана знову в лікарні. Цього разу в іншій. Вона лягла в медичний заклад, де зможе пройти більш якісну реабілітацію. Тиждень перебування дівчини в лікарні обходиться в 15 тис. грн.

Оксана лежить і коли зможе самостійно рухатися – невідомо. Через місяць-два їй почнуть частково знімати гіпс. За словами медиків, на відновлення може піти до двох років.

Нагадаємо, Оксана Берченко постраждала в аварії, яка сталася 18 жовтня на вулиці Сумській в Харкові. В результаті страшного ДТП загинуло шість осіб, у тому числі чоловік Оксани та її 20-річна сестра Діана.

До речі, дві сім'ї повернули компенсацію від матері Зайцевої.

Гроші повернули сім'ї Берченко і Евтеевых.

"Сім'ї постраждалих в ДТП вирішили повернути цю так звану "допомогу", тому що не розуміють, навіщо мати Зайцевої її надала. Захисник підозрюваної Зайцевої попросив орган досудового розслідування долучити чеки на підтвердження надання допомоги до матеріалів кримінального провадження в якості доказу. У той же час, як чеки вказують на те, що зазначена допомога є благодійною. Тобто сім'ї побоюються, що ці "гроші" можуть бути використані пізніше в суді як докази добровільного відшкодування шкоди для пом'якшення покарання водія", - повідомила адвокат Катерина Калюжна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся