ua en ru

Що не можна зберігати в гаманці, щоб не накликати біду

Що не можна зберігати в гаманці, щоб не накликати біду Ілюстративне фото (УНІАН)

Чому в гаманці не можна зберігати презервативи, іконки і фото родини - в матеріалі Styler

Що не можна зберігати в гаманці, щоб не накликати біду? Цим питанням кожен задавався хоч раз у житті. Експерти з різних сфер радять позбавити гаманці від деяких речей, які негативно впливають не тільки на фінансовий добробут, але і на здоров'я і душевний спокій. Ми склали список предметів, які потрібно витягнути з гаманця прямо зараз.

Знижкові і подарункові карти, адже часто їх важко відновити у випадку втрати.

Запасний ключ, так як в гаманці зловмисник легко знайде дані, за якими взнає ваш домашню адресу.

Презервативи в гаманці носити з собою не рекомендується тому, що в гаманці засіб контрацепції піддається зайвому тертю. Як результат, на латексі можуть з'явитися мікротріщини.

Що не можна зберігати в гаманці, щоб не накликати біду

Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Фотографії рідних теж не варто носити в гаманці - гроші люблять увагу, тому, вони повинні бути на першому і єдиному місці у вашому гаманці. Це, між іншим, одне з головних грошових правил по фен-шую.

По фінансовому фен-шую не можна тримати й чеки з магазинів поряд з банкнотами. Крім того, в порошку, який використовують для друкування чеків, міститься токсична речовина бісфенол А, яка може викликати рак, діабет, серцево-судинні та інші захворювання.

Іконки теж краще не класти в гаманець. Адже, кажуть священики, ікона - це святиня, яка вимагає особливого до себе відношення, наприклад, поклоніння. А якщо відноситися до святині, як до талісману або "оберегу", то це гріх.

Також не носіть в гаманці документи, великі суми грошей, банківські картки та паролі до них, непотрібні візитки, фантики, квитки в кіно однорічної давнини.

Раніше ми писали про те, які знаки Зодіаку розбагатіють в березні.