Німецький депутат-педофіл приїхав у Крим, аби підтримати Путіна

STYLERLIFE        15.09.2016 - 16:14
Фото: Йорг Таусс (n-tv.de)
Фото: Йорг Таусс (n-tv.de)

Йорг Таусс розповів кримській "владі", як нанести "справжній удар західним опонентам"

Депутати німецького Бундестагу на чолі з Йоргом Тауссом, раніше засудженим за зберігання дитячої порнографії, прибули в окупований Росією Крим. Про це повідомляється на сайті міської адміністрації Ялти.

Неофіційна делегація зустрілася з мером Ялти Андрієм Ростенко, який подякував німцям за рішення відвідати Крим. Йорг Таусс, у свою чергу, зазначив красу півострова і підкреслив, що санкції, які заважають розвитку Ялтинського регіону і Криму в цілому, повинні бути зняті найближчим часом.

"Якщо наші політики не можуть або не хочуть вирішити цю проблему, то ми повинні їм допомогти. Ми виступаємо за зняття санкцій з Російської Федерації. Також було б дуже здорово прийняти закон, згідно з яким у Криму можна було б потрапити без віз, це було б справжнім ударом для західних опонентів", - сказав німецький політик.

Зазначимо, що 15 вересня в окупований Крим прибули російський гарант Володимир Путін і прем'єр РФ Дмитро Медведєв.

Додамо, що депутат Йорг Таусс потрапив у поле зору німецьких правоохоронних органів на початку 2009 року і був позбавлений депутатської недоторканності для проведення обшуку в його квартирі. В результаті обшуку поліція виявила ряд матеріалів, які мають відношення до дитячої порнографії. У травні 2010 року земельний суд у Карлсруе засудив Таусса до одного року і трьох місяців тюремного ув'язнення умовно.

Теги: Крым
On Top