ru ua

Незвичайний "Щедрик": рівненські рятувальники оригінально привітали українців з Різдвом

Незвичайний "Щедрик": рівненські рятувальники оригінально привітали українців з Різдвом Фото: Пожежна машина (Колаж РБК-Україна)

Для привітання рятувальники використовували пожежні машини

Рівненські рятувальники своєрідно привітали жителів України з Різдвяними святами – протипожежною світломузикою. Про це пише ТСН.

Рятувальники з міста Рівного вирішили оригінально привітати жителів України із Різдвяними святами. Вони влаштували шоу, в якому під всесвітньо відому різдвяну колядку "Щедрик" включали проблискові маячки і фари на пожежних автомобілях.

Для того, щоб потрапляти в такт різдвяної мелодії, рятувальникам довелося потренуватися.

Година у них пішла на тренування, а ще дві години рятувальники витратили на запис незвичайного привітання.

Відео: Привітання від рятувальників Рівне (ТСН)

До речі, чиновники запустили різдвяний флешмоб.

В мережі на Різдво запустився святковий флешмоб. На офіційних сторінках українських органів влади в Twitter запустили відому колядку "Народився Бог на санях".

Почався флешмоб на офіційній сторінці України, рядком "Народився Бог на санях". Підхопили колядку МЗС, Мінфін, Національний банк, Адміністрація президента, Мінекономрозвитку, Національна поліція і МВС. Держоргани додавали на своїх сторінках по одному рядку з колядки.

А у Вінниці пройшов новорічний велопарад.

У Вінниці пройшов традиційний новорічний костюмований велопарад, повідомляє "Вежа". Вулицями міста проїхали більше сотні велосипедистів у костюмах Діда Мороза і Снігуроньки на прикрашених "залізних конях".

Також на святі один з Дідів Морозов запропонував Снігуроньці вийти за нього заміж. Хлопець з квітами в руках, став на коліно і попросив у його коханої руки і серця. Дівчина дуже розхвилювалася і зі сльозами на очах відповіла хлопцеві "Так!". Натовп поруч вибухнула оплесками і скандували "Гірко!".

Також на велопараді вибрали кращий костюм. Крім цього, волонтери привітали дітей, які зараз борються з важкими хворобами в місцевому онкологічному відділенні: для них протягом всього велопараду збирали благодійні пожертви.