ua en ru

З неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту

З неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту Фото: Українські бійці в Донецькому аеропорту (facebook.com/sergei.loiko)

Знімки виглядають дуже емоційними

Журналіст, письменник і фотограф "кіборгів" Сергій Лойко показав архівні фотографії Донецького аеропорту, які раніше не були опубліковані. Знімки він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

З неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту

Скріншот поста (facebook.com/sergei.loiko)

Фотограф зняв українських бійців прямо під час захисту аеропорту три роки тому.

"Три роки тому я зняв дуже багато кадрів в аеропорту. Досі ніяк не можу розібрати всі. Ось ще одне", - прокоментував автор фотографій.

З неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту

Фото: Українські бійці в Донецькому аеропорту (facebook.com/sergei.loiko)

В кінці жовтня 2014 року Сергій Лойко провів чотири дні в оточеному бойовиками Донецькому аеропорту серед українських військових і добровольців.

З неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропортуЗ неопублікованого: в мережі показали моторошні фото зруйнованого Донецького аеропорту

Фото: Українські бійці в Донецькому аеропорту (facebook.com/sergei.loiko)

Бої за Донецький аеропорт почалися у вересні 2014 року. Протягом 242 днів українською бійці тримали тут оборону.

До речі, "кіборгів" нагородили за оборону Донецького аеропорту.

"Ці нагороди довго шукали своїх герої. Ми по всій Україні шукаємо тих, хто захищав аеропорт, і нагороджуємо медалями "За оборону Донецького аеропорту". Зараз черга дійшла до Полтавщини", – розповіла організатор заходу, доброволець з позивним "Сова".

Нагадаємо, що у мережі з'явився перший тізер фільму про захисників Донецького аеропорту.

Картина, в основу якої ліг сценарій Наталії Ворожбит, розповідає про українських бійців АТО, які захищали Донецький аеропорт. Дія стрічки розгортається впродовж двотижневого чергування військових у вересні 2014 року. Аеропорт захищали як професійні солдати, так і добровольці, які вперше зіткнулися зі смертю.