ua en ru

Неперевершені генії: названо найрозумніші знаки Зодіаку

Неперевершені генії: названо найрозумніші знаки Зодіаку Найрозумніші знаки Зодіаку (колаж РБК-Україна)

Найрозумніші знаки Зодіаку дуже швидко мислять і відрізняються швидкою адаптацією до нових умов

Найрозумніші знаки Зодіаку - Овни, Стрільці, Близнюки, Терези, Леви і Водолії. Такий висновок зробили американські астрологи, які в своїх розрахунках ґрунтувалися на магічних комбінаціях зірок. Про це розповідає видання The Minds Journal.

Астрологи відзначили, що найрозумнішими є Овни і Стрільці. Близнюки, Терези, Леви і Водолії також відрізняються розумом і кмітливістю.

Овни, згідно з новим дослідженням, чи не найрозумніші знаки Зодіаку. Вони швидко вчаться, рідко переживають по дрібницях, обирають швидкі, чіткі і виважені рішення. При цьому Овни практично непідконтрольні такій негативній рисі характеру, як імпульсивність.

Стрільці здатні дуже швидко адаптуватися до будь-яких нових обставин. Вони володіють потужним інтелектом і здатні прораховувати на кілька ходів вперед. Також представники цих знаків Зодіаку вміють викручуватися з практично будь-яких ситуацій.

Близнюки мислять дуже швидко і оперативно вирішують навіть найскладніші питання. У важких ситуаціях їх воля і самовладання допомагає не розгубитися і зорієнтуватися, щоб прийняти максимально зважене рішення.

Ваги, як і Близнюки, відрізняються швидкістю мислення і гострим розумом. Вони завжди спокійні, зібрані і пильно стежать за обстановкою. Їх важко застати зненацька.

Леви дуже енергійні і вміють приймати потрібні рішення. Також ці знаки Зодіаку надзвичайно відповідальні, вони можуть постояти за себе і за свій вибір. На них завжди можна покластися.

Водоліїв відрізняє швидкість мислення, вміння імпровізувати і креативний погляд на світ. Їх аналітичний склад розуму дозволяє прораховувати ситуацію наперед. Також ці знаки Зодіаку зазвичай тихі й обережні по життю люди.

Раніше ми писали про те, як підібрати кішку у відповідності зі знаком Зодіаку.

Також ми розповідали, які знаки Зодіаку притягують неприємності.