"Неприйнятно для суспільства": депутати посварилися через поняття сексуальної орієнтації

STYLERLIFE        17.11.2016 - 14:56
Фото: Насилля в сім`ї (formulalubvi.com)
Фото: Насилля в сім`ї (formulalubvi.com)

Під час прийняття законопроекту у нардепів виникла дискусія з приводу поняття "гендер"

Законопроект про запобігання домашнього насилля спровокував дискусію між депутатами. Нардепи прийняли його у першому читанні, виключивши із закону поняття "сексуальна орієнтація" та "гендер".

Про це повідомляє Еспресою.TV.

"Я кажу під стенограму, що з цього закону буде викинуто поняття "гендеру" як такого. Буде відрегульовано поняття "сексуальної орієнтації" на основі християнських цінностей. Прошу вас, даю вам слово", - заявила нардеп Ірина Луценко.

Позицію Всеукраїнської Ради церков про неприпустимість введення через цей закон понять "гендер" і "сексуальної орієнтації" підтримав нардеп від "Оппоблока" Юрій Мірошниченко.

"Це неприйнятно в нашому суспільстві", - заявив він.

Нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук також вважає, що в законі закладені речі "неприйнятні для нашого суспільства і для української Церкви".

Перший заступник голови ВР Ірина Геращенко зазначила, що закон про запобігання домашнього насильства стосується не тільки жінок, але і чоловіків та дітей.

"Навіщо нам вводити гендер? Ми не можемо з нашою статтею розібратися?", - запитав нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько.

Він також підтримав вилучення "гендеру" і "сексориентации" із законопроекту.

Луценко заявила, що досягла компромісу з Радикальною партією, викинувши з закону в першому читанні поняття "сексорієнтація" та "гендер".

"В законі немає і не буде понять "сексуальна орієнтація" та "гендер", - заявила заступник глави Мінсоцполітики Наталія Федорович.

Нагадаємо, що парламент планує ввести кримінальну відповідальність за домашнє насильство.

On Top