Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)

Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)
Фото: twitter.com Alona1508

У море попливли пісок і настили

В Одесі сильний шторм змив піщаний насип і дерев'яні настили на декількох пляжах. В результаті шторму постраждала третина пляжів з 11-ї до 16-ї станцій Великого Фонтану. Про це повідомляє місцеве видання "Думська".

На деяких ділянках орендарі лишилися без своїх настилів, по яким люди могли пройти до моря. Тепер колоди плавають у воді біля берегової лінії.

Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)
 

Фото: Пляжі в Одесі (Олександр Гиманов/dumskaya.net)

За даними видання, міська влада вже не вперше стикається з подібною проблемою, однак вирішувати питання поки не поспішають.

Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)Кілька пляжів Одеси змило штормом (фото)
 

Фото: Пляжі в Одесі (Олександр Гиманов/dumskaya.net)

Зазначається, що проблемні місця просто закидають гранітними валунами, замість того, щоб відновлювати берегоукріплювальні споруди і намивати пісок, внаслідок чого загальна кількість пляжів в місті скорочується.

До речі, вулиці Дніпра затопило через потепління.

Топ-5 найбільш небезпечних доріг у світі (відео: STYLER.rbc.ua)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся