ua en ru

"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів

"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів Фото: Шахи (pixabay.com/ahmedelballal)

Зображення нагадало шахістам позу з "Камасутри"

Міжнародна шахова федерація (FIDE) представила неоднозначний логотип чемпіонату світу, який відбудеться в Лондоні у листопаді 2018 року.

Варто відзначити, що логотип розроблений російським дизайн-бюро.

Емблема виконана в чорно-білих кольорах і являє собою схематичне зображення двох фігур і шахової дошка між ними. Вони близько сидять лицем до лиця, а їх ноги і руки переплетені між собою.

"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів

Фото: Логотип чемпіонату (worldchess.com)

Про логотип вже висловилися самі шахісти.

"Офіційне лого, випущене для Чемпіонату світу з шахів 2018 року. Ні, це не жарт", - написав на своїй сторінці в Twitter австралійський шахіст Девід Смердон. Свою публікацію він супроводив хештегами #ChessIsSexy і #YouHadOneJob.

На думку деяких шахістів, логотип схожий на зображення з "Камасутри", передає ТСН.

А восьма чемпіонка світу Сьюзен Полгар зазначила на своїй сторінці в Twitter, що лого не підходить для дітей.

"Сподіваюся, це не закінчиться тим, що ТБ стане показувати нас пізно вночі", - з іронією зазначив п'ятнадцятий чемпіон світу Вішванатан Ананд, передає ESPN.

"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів

Скріншот поста (twitter.com/dsmerdon)

"Ні, це не жарт": російське дизайн-бюро представило дивний логотип чемпіонату світу з шахів

Скріншот поста (twitter.com/susanpolgar)

Матч за звання чемпіона світу з шахів пройде в Лондоні 11-30 листопада 2018 року. Норвежець Магнус Карлсен битиметься з претендентом, який визначиться на турнірі у березні.

До речі, представлений логотип фіналу Ліги чемпіонів-2018 в Києві.