ua en ru

"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка

"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка Фото: Незаконна споруда (facebook.com/device.club.kiev)

Тераса знаходиться в списку для демонтажу

Жителів столиці обурила незаконна споруда літньої тераси в центрі Києва. Про це написала активістка Ганна Балховитина на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Активістка стверджує, що власник ресторану, який знаходиться по вулиці Івана Франка, 27/31, встановив літню терасу незаконно.

Дана тераса вже була демонтована навесні 2017 року департаментом Київблагоустроєм. Восени 2017 року активісти подали запит про законність монтажу конструкції за даною адресою і отримали відповідь, що тераса встановлена незаконно і її включили в список демонтажу. Після чого, власник ресторану прибрав будівництво.

А в квітні 2018 року він знову почав монтаж літньої тераси і за словами Ганни Балховитиной, власник ресторану вже відновив козирок і повісив штори.

"Безсмертна незаконна тераса за адресою І. Франка 27/31. І ось, весна 2018, тераса, повернення!!!! У власника припис на демонтаж, а він козирок відновив і штори вішає. Так що, органи державного контролю, що ж у вас будова то законна, то незаконна. То ми його демонтуємо, то дивимося, як його будують заново, потім знову будемо демонтувати?", - написала активістка на своїй сторінці.

"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка

Скріншот поста (facebook.com/ann.balkhovitina)

"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка

Фото: Незаконна літня тераса в Києві (facebook.com/ann.balkhovitina)

Користувачі соціальних мереж пишуть гнівні коментарі і публікують тексти відповідей, які отримують від Шевченківської районної державної адміністрації міста Києва.

"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка"Незаконна тераса": жителів Києва обурила нова літня площадка

Скріншот коментарів (facebook.com/ann.balkhovitina)

До речі, користувачів мережі налякала нова споруда в Бердянську.

Жителів курортного міста Бердянськ налякала нова будівля, фотографії якого були опубліковані в мережі. Дивне спорудження сфотографував і опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook місцевий житель Олександр Глущенко.

На знімку видно, що на лякаючий архітектурній споруді, яке виявили в Бердянську, зроблені прикраси у вигляді черепів з рогами. А замість колон, які підтримують балкон другого поверху, встановлені дивні чудовиська.

Рекомендуємо подивитись: Дізнавайся секрети міста

Відео: video.rbc.ua