ua en ru

"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці

"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці Фото: Назва вулиці в Кривому Розі facebook.com/Сергій_Федько)

На будинках однієї вулиці висять таблички з різними назвами

У Кривому Розі коммунильщики тричі не змогли написати на адресних табличках правильне назва однієї і тієї ж вулиці. Про це розповів місцевий житель Сергій Федько на сторінці "Земляки з Криворіжжя" в соцмережі Facebook, опублікувавши відповідні фотографії.

"ПереяслОвська, ПереяслІвська, Переяславська - три аншлагу, і жодної правильної назви вулиці!" – написав Сергій.

Варто відзначити, що правильна назва вулиці, розташованої в Інгулецькому районі, – Переяславська, проте на знімках адресні таблички не містять жодного збігається назви.

"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці

Фото: Назва вулиці в Кривому Розі facebook.com/Сергій_Федько)

Всі таблички відносно нові, відрізняються за кольором і дизайну, дві з них написані українською мовою, одна – російською.

"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці

Скріншот поста (facebook.com/groups/413402718841843)

"Жодного правильного": у Кривому Розі комунальники три рази "облажались" з назвою вулиці

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/413402718841843)

"Кривий Ріг, Кривому Розі" тощо", - написала Ірина Філіпова.

"Ви ще не читали переклад на українську на покажчиках вулицю Коломойцевская", - зазначила в мережі Валентина Берестнєва.

до Речі, в Україні хочуть перейменувати Міжнародний жіночий день.

Директор Українського інституту національної пам'яті та історик Володимир В'ятрович повідомив, що в Україні може кардинально змінитися список святкових днів, їх дати, а також назви свят.

Наголошується, що в першу чергу, зміни торкнутися таких свят як 8 березня – Міжнародний жіночий день, День солідарності трудящих та Дня Перемоги.

Міжнародний жіночий день 8 березня планують перейменувати в День боротьби за права жінок. Крім того, є пропозиція зробити цей день робочим, а не вихідним. За словами Володимира В'ятровича, зміни торкнуться і свята Дня солідарності трудящих, який відзначають щороку 1 травня. Це свято перейменують в День праці.

"Зараз оновлений варіант цього законопроекту є на нашому сайті Українського інституту національної пам'яті, тому будь-який бажаючий може подивитися –там є деякі зміни. Наприклад, ми повернули в якості вихідного дня 1 травня. Раніше ми пропонували позбавити його статусу вихідного дня, але ми змінили формат свята – тепер ми говоримо про Свято Праці, а не про день Солідарності трудящих", - сказав Володимир В'ятрович.

З приводу Дня перемоги, який відзначається щорічно 9 травня, ще ведеться обговорення. Автори законопроекту, який поданий на розгляд і затвердження в Кабінет Міністрів, пропонують перенести святкову дату з 9 травня на 8.