ua en ru

"Ніякого фотошопу": в мережі висміяли фізіономію Путіна, що виправдовується

"Ніякого фотошопу": в мережі висміяли фізіономію Путіна, що виправдовується Фото: Володимир Путін (miniszterelnok.hu)

Блогер зазначив, що Путін, як завжди болісно-чуйний до статусних позицій

Російський опозиціонер, громадський активіст та блогер Олександр Хоц пожартував над виразом обличчя Володимира Путіна, коли останній підшукував слова, пояснюючи, чому зірвалася зустріч з Трампом. Про це Олександр написав на своїй сторінці в Facebook, а також у виданні kasparov.ru.

Блогер надав скріншот, де видно розстроєне особа Путіна. Хоц уточнив, що на зображенні немає ніякого фотошопу.

"Ніякого фотошопу": в мережі висміяли фізіономію Путіна, що виправдовується

Фото: Володимир Путін (facebook.com/alexandr.hotz)

Активіст вважає, що прямо визнати, що Трамп знехтував зустріччю, Путін не міг, оскільки використовує "картинку" переговорів виключно заради виходу зі світової ізоляції і спростування ролі ізгоя.

Активіст додав, що пояснити небажання Трампа зустрічатися, не втрачаючи обличчя, дійсно, складна задача, тому залишається вымучивать слова про "вини" власних працівників адміністрації, які "не змогли організувати зустріч".

"Будуть покарані," - обіцяє Путін. Риси психологічного портрета пройдисвіта: максимально зняти з себе відповідальність за особисті гріхи. Хто винен в ізоляції Росії? - злісний Захід, НАТО, наклепники-журналісти, лицемірні європейці, - а тепер і співробітники кремлівської адміністрації.. (Нікому довіряти не можна, всюди зрада!) Улюблений сталінський принцип: чим небезпечніше для режиму обстановка, тим жорсткіше внутрішні репресії. Але другий раз історія повторюється як фарс", - пише Олександр.

"Ніякого фотошопу": в мережі висміяли фізіономію Путіна, що виправдовується

Скріншот поста (facebook.com/alexandr.hotz)

За його словами, на загальній зйомці лідерів АТЕС, Путін, як завжди болісно-чуйний до статусних позицій, опинившись поряд з високим, імпозантним Трампом, щосили вдавав значиму персону.

"Жестикуляція - предмет особливих турбот: поплескати Обаму по спині або вказати пальцем "ідіота"-Трампу куди йому йти, - все це цілком дитячі, підліткові ігри на тему "довжини (політичного) члена", - але закомплексований Путін завжди вкрай чутливий до статусних деталей, суворо спостерігаючи, щоб його ненароком не образили", - зауважив активіст.

Хоц вважає, що і з Трампом Путін намагався розіграти ту ж комедію, розмахуючи "вказівним" пальцем під носом президента США і як би вказуючи того вірний шлях.

"Спритний Трамп, який і сам не проти відсунути в бік якогось "дрібного" колегу з маленької країни, загородившего його від телекамер, вирішив припинити "менторские" повадки і сам раптово викинув руку вперед, відштовхнувши від себе сусіда. Не чекав поштовху Путін на секунду втратив рівновагу, прийнявши зигзагоподібну форму, відлетівши від масивного Трампа", - звернув увагу на цікаву деталь зустрічі президентів.

Нагадаємо, що у мережі висміяли зростання Володимира Путіна.