ua en ru

У Миколаєві "копи" побили хлопця (фото, відео)

У Миколаєві "копи" побили хлопця (фото, відео) Фото: facebook.com-mykolaivpolice

Постраждалий потрапив у лікарню

У Миколаєві поліцейські побили хлопця. У вівторок, 24 квітня, потерпілого госпіталізували у відділення травматології міської лікарні швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє сайт Новини-N.

У хлопця діагностували множинні травми, у тому числі - перелом кісток тазу.

Постраждалий розповів, що напередодні ввечері він проводив вечір з друзями в декількох кафе в центрі міста. Вийшовши з одного закладу, він побачив, як п'яні хлопці почали чіплятися до його неповнолітньої сестри. Дівчинку схопили і кудись потягли. Хлопець заступився за сестру, зав'язалася бійка. Через кілька хвилин з'явилася поліція.

У Миколаєві "копи" побили хлопця (фото, відео)

Фото: Постраждалий хлопець (novosti-n.org)

Хлопець розповів, що співробітники правоохоронних органів кинули його обличчям об асфальт, а потім посадили в авто і відвезли у райвідділ на вул. Декабристів. По дорозі його також били.

Хлопця продовжили бити в черговій частині. Потерпілий каже, що його били руками, ногами і навіть надітими на руку наручниками. На нього напали чотири людини, але вони були поліцейськими, хлопець точно не знає. Після цього його посадили в машину і відвезли в місто, де і залишили.

До ранку Андрій зміг доповзти до дороги, де його помітив водій проїжджав повз мікроавтобуса. Чоловік викликав "швидку".

Відео: Хлопця побили поліцейські (youtube.com/Новости-N)

У лікарні, після попереднього обстеження, у Андрія діагностували перелом кісток тазу, множинні садна та забої. На обличчі у нього були видні сліди побиття, а на руках виднілися виразні сліди від наручників.

Причому, потерпілий не заперечує, що під час затримання, вів себе досить агресивно.

Раніше у Києві побили вуличного музиканта: у поліції розповіли подробиці.

Хайп таксі #11 ваше ставлення до Національної поліції