ua en ru

"Бридко і огидно": у Миколаєві водій маршрутки цинічно познущався над старенькою

"Бридко і огидно": у Миколаєві водій маршрутки цинічно познущався над старенькою Фото: Водій маршрутки в Миколаєві (facebook.com/olga.tsiparinda)

Чоловік закривав і відкривав двері перед жінкою з незворушним обличчям

У Миколаєві водій маршрутки №8 цинічно знущався над бабусею, яка попросила проїхати по пільговим. Про кричущий випадок розповіла на своїй Facebook-сторінці Ольга Ципаринда. Водій, знущаючись, спеціально закривав і відкривав двері перед пенсіонеркою.

"Я вчора сіла в маршрутку №8 на зупинці Сортування. На пл. Перемоги до маршрутці підійшла бабуся і боязко запитала водія: "За пільговим можна?". Водії нерідко відповідають: "вже зайнято", навіть якщо не включена.. або іноді тупо ігнорують, і принижені пільговики змушені або повторювати питання, на який так і не отримають відповідь, або відійти і не випрошувати... Але цей водій - він не просто відморозився, він став перед старенькою відкривати і закривати двері. Бабуся, ледь простягнувши руку, змушена була її спиняти... і так кілька разів... цей здоровий мужик знущався над старою жінкою з незворушним обличчям.. , мовчки, мабуть, отримуючи задоволення", - написала Ольга.

Я так люблю ділитися з вами приємними і радісними враженнями... але сьогодні прошу мене вибачити за негативну інформа...

Опубліковано Olga Tsiparinda 29 жовтня 2016 р.

Як раніше повідомлялося, у Миколаєві водій до напівсмерті побив підлітка за порушення правил на дорозі.