ua en ru

У Норвегії помер відомий український піаніст

У Норвегії помер відомий український піаніст Ілюстративне фото (torange.biz)

В Осло помер український джазовий піаніст Михайло Альперін

У столиці Норвегії 11 травня помер Михайло Альперін - відомий джазовий піаніст родом з України. Про це повідомив у своєму профілі в Facebook музикант Андрій Кондаков. Відомо, що на момент смерті музиканта, йому був 61 рік.

"Сьогодні не стало Михайла Альперіна. Ми дізналися про це від Ліни Петрової. Три місяці тому ми провели разом два чудових дня у них в гостях у Осло. Можливо, це останнє відео... Любий Міша! Любимо тебе! Ти з нами!!!", – написав музикант.

У Норвегії помер відомий український піаніст

Скріншот поста облікового запису facebook.com/andrei.kondakov.7

Майбутній музикант народився 7 листопада 1956 року в Кам'янці-Подільському в родині журналіста Юхима Йосиповича і музичного педагога Сари Савеліївни Альперіних. У 1971 році він вступив до музичного училища в місті Бєльці і навчався по класу фортепіано. Одразу після закінчення училища почав кар'єру – в 1977 році став грати у ВІА "Букурія", яка підпорядковувалася кишинівській держфілармонії.

З 1980 року грав в етно-джазовому ансамблі "Кварта" – перший джазовий квартет на території Молдовії. Пізніше, в 1983-1984 роках грав в ансамблі "Арсенал". Через рік виступав у дуеті з Симоном Ширманом, а потім увійшов до складу спільної групи "Moscow Art Trio" з Аркадієм Шилкопером і Сергієм Старостіним.

З 1991 року джазовий музикант родом з України перебрався в Осло, брав участь у різних конкурсах і фестивалях.

Нагадаємо, що 8 травня стало відомо про смерті Бориса Туменко - відомого українського театрального режисера, актора і педагога.

Відео: video.rbc.ua