ru ua

Нового голову дніпровської поліції викрили в любові до СРСР

Нового голову дніпровської поліції викрили в любові до СРСР Фото: Віталій Глуховеря (youtube.com/trkSTEP)

Правоохоронця також звинувачують в тому, що він прикривав силовиків під час Евромайдана

Нового главу Нацполиции в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю викрили не тільки в любові до СРСР, але і звинувачують його в тому, що він прикривав співробітників міліції, які допомагали під час Майдану "тітушкам". Про це повідомив волонтер Роман Синіцин на своїй сторінці в Facebook.

altСкріншот поста з аккаунту facebook.com/Roman Sinicyn

"І ще одна цитата: "Нагадаємо, за підсумками внутрішнього розслідування про те, що міліціонери "не перешкоджали тітушкам" нападати на городян 26 січня 2014 року під час кривавого побоїща перед Дніпропетровською облдержадміністрацією Віталій Глуховеря заявляв, що даних про взаємодію його співробітників з "титушками" у висновках службового розслідування", – написав активіст

altФото: Віталій Глуховеря (facebook.com/Roman Sinicyn)

Роман Синіцин також опублікував відео-доказ подій тих часів, яке доводить помилковість цитати. А нижче прикріпив фотографію поліцейського в футболці з написом "СРСР".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заступився за нового главу поліції Дніпропетровської області, отмтив, що і у нього є предмети гардероба з подібним написом, передає прес-служба МВС.

Відео: Аваков заступився за Глуховерю (facebook.com/mvs.gov.ua)

"Так, Глуховеря народився в СРСР, як і я. І так, він надів на себе в 2005 році светр збірної СРСР з хокею. У мене є плащ збірної СРСР з велотреку. Це підстави для того, щоб нести нісенітницю?", - сказав він.

Напмним, раніше директора школи в Одеській області викрили в любові до Путіна.